امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124918
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۰۹
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور که در دولت قبلی منحل شده بود، طبق تصمیم شورای عالی ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور که در دولت قبلی منحل شده بود، طبق تصمیم شورای عالی اداری احیاء شد.

محمدباقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهور اعلام کرد: شورای عالی اداری در جلسه بعدازظهر امروز خود و در اجرای دستور رئیس‌جمهور محترم موضوع "احیاء و تشکیل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور با سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی استانی" از طریق ادغام دو معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور را تصویب کرد.

همچنین مقرر شد میزان اختیارات، صلاحیت‌ها و چگونگی ارتباط و تعامل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها و استانداری‌ها در جلسه مشترکی که بین رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و وزیر کشور برگزار می‌شود، تعیین گردد.

توضیحات تکمیلی در این مورد، امشب توسط محمدباقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهور در برنامه گفت‌وگوی ویژه‌ی خبری ساعت 22 و 30 دقیقه شبکه دو ارائه خواهد شد.

سایت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور نوشت: به عقیده کارشناسان، احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور علاوه ‌براینکه موجب تسریع تحقق اهداف چشم‌انداز خواهد شد، تحول مثبتی در نظام برنامه‌ریزی، بودجه‌ریزی و ساختار اداری و در نتیجه توسعه همه‌جانبه کشور ایجاد خواهد کرد.

احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به‌عنوان یکی از وعده‌های اصلی دولت تدبیر و امید محسوب می‌شد که حسن روحانی در شعارهای انتخاباتی خود، وعده تحقق آن را داده بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها