امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124923
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۱۵
تعداد بازدید: 93
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله حسین نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین قیس خزعلی دبیرکل مقاومت

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله حسین نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین قیس خزعلی دبیرکل مقاومت اسلامی عصائب اهل حق(ع) اظهار کرد: مسئله عراق مسئله کل اسلام است و در اسلام مرزهای جغرافیایی مطرح نیست آنچه که در اسلام اهمیت دارد مرزهای عقیدتی و دینی است.

وی بیان کرد: در جریان‌هایی که به وجود‌ آمده است باید علما در صف اول باشند؛ همان‌گونه که پیامبران نخستین کارشان مبارزه با دشمنان دین و خدا بوده است، نخستین وظیفه ما طلبه‌ها و علما مبارزه با دشمنان اسلام است.

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه علما وظیفه مهمی دارند و باید اتحاد داشته باشند، گفت: ما نباید دسته دسته باشیم و باید همه علما با یکدیگر متحد بوده و این دستور اسلام است.

وی با اشاره به اینکه وجود اختلاف موجب ضعف می‌شود، خاطرنشان کرد: همه علمای عراق باید با یکدیگر متحد باشند؛ همه ما یک هدف داریم و این هدف عزت و اقتدار اسلام است و همه باید با یکدیگر متحد باشیم تا پیشرفت کنیم.

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین دلایل موفقیت ایران اتحاد داخلی است، تصریح کرد: در عراق برای اینکه در برابر دشمنان توفیق حاصل کنید باید اتحاد خود را بیش از پیش تقویت کند.

وی بیان کرد: علما از مرزهایی که دشمنان در آن نفوذ کرده‌اند باید پاسداری کرده و به مرزبانی اهتمام داشته باشند و بدانیم که قلم علما از خون شهدا برتر است.

آیت‌الله نوری همدانی با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت مردم، مراجع و علمای عراق تصریح کرد: همه ما از اسلام در برابر صهیونیست‌ها، داعشی‌ها، تکفیری‌ها و سلفی‌ها حفاظت می‌کنیم.

انتهای پیام/2258/ک20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها