امروز : پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 22
۲۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124934
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۱۵
تعداد بازدید: 20
ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جلسه امروز هیأت ...

ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جلسه امروز هیأت رئیسه مجلس گفت: در جلسه امروز مصوب شد تا جلسات علنی مجلس از یکشنبه هفته آینده به منظور بررسی طرح اصلاح قانون تنظیم مقررات مالی دولت در دو نوبت صبح و عصر برگزار شود و چنانچه در هفته آینده بررسی این طرح در مجلس به پایان نرسد در هفته پس از آن جلسات از روز شنبه در دو شیفت کاری صبح و عصر برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به جلسه علنی فردای مجلس افزود: فردا سوال نمایندگان از 4 نفر از وزرا در دستور کار قرار دارد که بر این اساس سوال 2 نماینده از وزیر اقتصاد یک نفر از نمایندگان از وزیر صنعت یک نفر از نمایندگان از وزیر امور خارجه و سوال یک نفر از نمایندگان از وزیر نیرو در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دارد.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهارداشت: در جلسه علنی مجلس در روز چهارشنبه 21 آبان نیز طرح 2 فوریتی وظایف و اختیارات وزیر دادگستری در صحن علنی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها