امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124944
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۱۵
تعداد بازدید: 53
سیدرمضان شجاعی‌کیاسری نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و ...

سیدرمضان شجاعی‌کیاسری نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها به گفت‌وگو با خبرنگاران پارلمانی این خبرگزاری پرداخت.

وی با تمجید از عملکرد پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت:‌ امروز یکی از پیشتازترین خبرگزاری‌ها در اطلاع‌رسانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; است و در تولید و سرعت انتشار خبر حرف اول را می‌زند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای معرفی وزیر علوم باید اعتدال به معنای واقعی کلمه اتفاق بیفتد، اظهار داشت: نباید نظرهای سیاسی و حاشیه‌ساز مورد توجه قرار گیرد؛ در این زمینه این مهم است که نباید ما بیش از این وزارت علوم را معطل افراد نگه داریم.

شجاعی‌کیاسری با تأکید بر اینکه هر چه زودتر باید تکلیف وزارت علوم مشخص شود، گفت: حیف است در زمان تحصیل دانشجویان، وزارت علوم با سرپرست اداره شود؛ وزارت علوم به اندازه کافی مشکلات برای عقب‌ماندگی دارد و این تأخیرها نیز حتما کارهای زمین مانده این وزارتخانه را بیشتر می‌کند.

وی از لزوم معرفی گزینه‌ای برای وزارت علوم سخن گفت که ضمن دارا بودن مقبولیت بین دانشجویان و دانشگاهیان، توانایی اداره مجموعه عظیم دانشگاهی کشور را نیز دارا باشد.

«وزیر پیشنهادی علوم باید بین نمایندگان مجلس نیز مقبولیت لازم را دارا باشد. قرار نیست ما مشکل برخی افراد را حل کنیم تا وزیر شوند بلکه وظیفه ما این است که مشکل وزارت علوم را حل کنیم.»

دبیر شورای نظارت بر صدا و سیما در ارزیابی خود از رئیس جدید رسانه ملی اظهار داشت: آقای سرافراز گزینه بسیار خوبی است. امیدواریم اشکالاتی که در دوره آقای ضرغامی بود در دوره آقای سرافراز با تدبیر وی به خصوص در حوزه سیاسی و حوزه تولید سیما حل شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها