امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124946
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۱۵
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سعید قاسمی از سرداران دوران دفاع مقدس عصر امروز دوشنبه با حضور در غرفه

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سعید قاسمی از سرداران دوران دفاع مقدس عصر امروز دوشنبه با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات در نشستی با عنوان «زنده باد مرگ بر آمریکا و مذاکرات آینده» اظهار داشت: اساس و جنس انقلاب اسلامی نفی استکبار و شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر شوروی، مرگ بر انگلیس، مرگ بر سعودی وهابی و مرگ بر طاغوت است.

قاسمی افزود: اگر این مبنا را از جمهوری اسلامی بگیریم دیگر یک جمهوری اسلامی عربستان، جمهوری اسلامی پاکستان و جمهوری اسلامی افغانستان خواهیم داشت.

عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه این خط از ابتدا بوده و تا آخر هم به تعبیر حضرت روح‌الله خواهد بود تصریح کرد: اگر اینها را از یکدیگر تفکیک کنیم دیگر جمهوری اسلامی ناب نخواهد بود و یک جمهوری منحرف شده و پاستوریزه است. آیا قرار است ما به این سمت برویم؟

وی با طرح این پرسش که آیا می‌خواهیم بعد از گذشت 36 سال از انقلاب سر تسلیم فرود آوریم، تصریح کرد: این موضوع به شما و نمایندگان شما بستگی دارد.

سردار قاسمی گفت: شما در حالی از امام حسین (ع) دم می‌زنید که ایشان حاضر نشد خود را تسلیم کند و قیمومیت حاکمیت کدخدا را بپذیرد اما می‌گویند هدف از قیام امام حسین مذاکره بود، همه می‌فهمند که این حرف‌ها ناشی از انحراف فکری‌شان است.

وی ادامه داد: اینکه برخی می‌گویند ائمه (ع) بعد از امام حسین عقلانی‌تر برخورد کردند نشان‌دهنده انحراف فکری شماست و در دوران دوم خرداد هم از این حرف‌ها زیاد می‌زدید، ما خوشحال می‌شویم که هر چه شما از این افاضات بیشتر داشته باشید تا بچه‌های ما بیشتر با افکار شما آشنا شوند.

وی افزود: اخیرا حاج آقا خاطره گفته است که امام می‌خواسته در بحث عدم ارتباط با آمریکا کرکره را پایین بکشد که ما به شما می‌گوییم امام فقط گفت یا از روی دستنوشته حرف ایشان را قبول کنیم یا از روی نوارهای صوتی.

قاسمی تأکید کرد: انحراف از زمانی شروع می‌شود که بگوییم انقلاب اسلامی چیزی است که ما می‌گوییم در حالی که حضرت سید علی خامنه‌ای بسیار شفاف و روشن در خصوص مذاکرات صحبت کرد، مذاکراتی که شما اسم آن را بازی گذاشتید آن هم از نوع برد- برد که فقط در فرهنگ شما چنین مفهومی دارد و چیزی جز شکست از آن به دست نمی‌آید.

این سردار دوران دفاع مقدس با طرح این پرسش که آیا شما به دنبال طرح ترکیه و مالزی هستید، گفت: آنها یک بخشی را به عنوان مسجد و یک بخشی را به عنوان فاحشه‌خانه راه انداخته‌اند و یک کشور کاملا لائیک هستند و 20سال است که هر چه اتحادیه اروپا می‌گوید می‌پذیرند اما هر سال فرانسه و انگلیس برای این کشور بهانه‌ای می‌آورند.

وی دیدار شب گذشته مقامات کشورمان در عمان و عکس یادگاری با جان کری و اشتون را یک ننگ در تاریخ جمهوری اسلامی دانست و آن را دست دادن با یزیدیان زمان تلقی کرد و گفت: این نه در شأن انقلاب اسلامی، نه در شأن امام و نه در شأن مردم انقلابی شهید داده است که هنوز بسیاری از شهیدانشان بازنگشته‌اند.

قاسمی تأکید کرد: مسیر انقلاب اسلامی مسیر دست دادن و لبخند زدن به وندی شرمن‌ها نیست و این مسیر عزت و شرف ما را تأمین نمی‌کند و ما را به پیروزی نمی‌رساند و این نکته را بر اساس یک تجربه 200 ساله می‌گوییم چرا که مذاکرات فلسطین هم 60 سال است ادامه دارد.

این سردار دوران دفاع مقدس ادامه داد: اگر دعوای ایران و غرب بر سر مباحث هسته‌ای بود فدراسیون بین‌المللی والیبال نمی‌گفت ما ایران را راه نمی‌دهیم تا تکلیف حضور زنان در استادیوم‌ها مشخص شود.

وی با بیان اینکه برخی هنوز انگلیس را نشناخته‌اند و در طول 10سال دفاع مقدس به نقش این کشور آگاه نشده‌اند، گفت: الان پنجره‌ها که هیچ درها را در مذاکرات باز کرده‌اند و هر چه آژانس می‌گوید 2  ساعت دیگر آن را اجرایی می‌کنند.

قاسمی با اشاره به تعیین نماینده ایران توسط غربی‌ها یادآور شد: آنها سازمان ملل را برای خودشان و امنیت نامشروع رژیم اشغالگر اسرائیل می‌خواهند، به راستی ما چه داده‌ایم و چه گرفته‌ایم.

وی تصریح کرد: ای کاش آمریکایی‌های احمق به محض روی کار آمدن تیم جدید که برای آنها می‌میرند دلار را هزار تومان می‌کردند تا همه می‌گفتند دیدید با اصولگرایی و نفی هولوکاست به جایی نمی‌رسیدیم و اگر با کدخدا بسته بودیم اینطور نمی‌شد، اما آنها چنین کاری را نکردند و باید پرسید چه تعهدی گرفتید که دیگر فتنه نکنند تا ما احمدی‌روشن‌ها را از دست ندهیم.

وی افزود: کسانی که فتنه کردند الان کجا هستند، آیا از مریخ آمده بودند؟ اما با این حال آن غربی‌ها کور خوانده‌اند که بخواهند فکر کنند این نظام شهید داده تسلیم جان کری و وندی‌ شرمن‌ها شود و ما تا آخرین قطره خون می‌جنگیم و تسلیم نمی‌شویم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها