امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124949
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۱۵
تعداد بازدید: 30
محمد دامادی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها به

محمد دامادی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها به گفت‌وگو با خبرنگاران پارلمانی این خبرگزاری پرداخت.

وی با بیان اینکه با استیضاح وزیر علوم مخالف بودم،‌گفت: وزارت علوم وزارتخانه مهمی است که متاسفانه در آستانه آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها بدون وزیر ماند، سرپرستی نیز توسط دولت برای این وزارتخانه در نظر گرفته شد که یک بار در گذشته نتوانست رای اعتماد نمایندگان را کسب کند و بعید به نظر می‌آید دوباره به مجلس معرفی شود.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ریل‌گذاری دانشگاه‌ها اقدام بسیار مهمی محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: ما امروز در یک بلاتکلیفی به سر می‌بریم، هر چند عزیزان تلاش کنند کشور ما از آن جمله کشورهایی است که در حوزه وزارتی به صورت سلیقه‌ای اداره می‌شود.

دامادی با طرح این پرسش که چرا وزیر پیشنهادی جدید برای وزارت علوم نتوانست رای مثبت نمایندگان را کسب کند، اظهار داشت: این وزیر فرد ناشناخته‌ای بود و ما نیز وی را نمی‌شناختیم؛ فکر می‌کنم زمان برای شناختن وزیر پیشنهادی علوم کم بود و می‌شد زمانی اختصاص داد تا نمایندگان وزیر پیشنهادی را شناخته و با برنامه‌هایش آشنا شوند تا بتوانیم قضاوت درستی انجام دهیم که این اتفاق شکل نگرفت.

وی ابراز امیدواری کرد که دولت هر چه سریع‌تر وزیر متناسب با افکار خود را به مجلس معرفی کند و در همین زمینه اظهار داشت: ما نمی‌توانیم نظر خودمان را به دولت غالب کنیم زیرا معرفی وزیر با نظر دولت حق آنهاست. باید وزیر معرفی شده دارای ویژگی‌های لازم بوده و البته ولایتمدار باشد.

وی تاکید کرد:‌ وزیری باید معرفی شود که سکان کشتی وزارت علوم را در این دریای متلاطم هدایت کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها