امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124964
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کلینیک‌های تخصصی و فوق تخصصی بیماری‌های شبکیه، زجاجیه و اتاق عمل سرپایی چشم به ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کلینیک‌های تخصصی و فوق تخصصی بیماری‌های شبکیه، زجاجیه و اتاق عمل سرپایی چشم به همراه مرکز جراحی‌های رفع عیوب انکساری چشم در بیمارستان طرفه توسط وزیر بهداشت افتتاح شد.

این کلینیک تخصصی و فوق تخصصی شامل سه درمانگاه، بخش تصویربرداری، اتاق‌های لیزر و مجهز به تجهیزات مورد نیاز برای بیماران شبکیه است. همچنین به یک اتاق عمل برای تزریقات داخل چشمی نیز مجهز است.

با توجه به افزایش روزافزون بیماران دیابتی و بیماری‌های شبکیه ناشی از آن، توسعه چنین مراکز ضروری بوده و علاوه بر آن پیش‌بینی می‌شود که خدماتی تشخیصی درمانی برای نوزادان نارس و سرطان‌های چشمی نیز در آن انجام شود.

این کلینیک‌های تخصصی و فوق تخصصی به همت خیرین نوسازی شده است و مرکز جراحی رفع عیوب انکساری نیز هم‌زمان افتتاح می‌شود.

بیمارانی که نیاز به انجام عمل‌های لیزیک و لازک برای برداشتن عینک هستند می‌توانند در این مرکز مورد تشخیص و عمل قرار گیرند. گفته می‌شود برای تجهیز این مرکز حدود 2 میلیارد تومان هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار فارس، همزمان با افتتاح این کلینیک تخصصی و فوق تخصصی چشم، حسن هاشمی وزیر بهداشت یک بیمار را تحت عمل جراحی چشم قرار داد، این بیمار که زنی 25 ساله است توسط دستگاه‌های جدید لیزر در این مرکز مورد عمل جراحی قرار گرفت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها