امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124973
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
محمد رستگاری امروز با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: ...

محمد رستگاری امروز با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات حاصل از دستگاه‌های سنجش آلودگی هوا طی 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 11 صبح امروز هوای تهران برای گروه‌های حساس در شرایط ناسالم قرار دارد.

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران در ادامه افزود: بر همین اساس شاخص آلودگی هوا در خصوص آلاینده‌های منواکسیدکربن، ازن، دی‌اکسید نیتروژن، گوگرد، ذرات معلق کمتر از 10 میکرون، ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون به ترتیب روی اعداد 56، 25 ، 70، 26 ، 62 و 116 قرار گرفته است.

وی گفت: با توجه به چنین شرایطی و وارونگی دما و تجمع آلاینده‌ها در شهر تهران توصیه می‌شود افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی و ریوی، کودکان و سالمندان از فعالیت طولانی و سنگین در فضای باز خودداری کنند.

رستگاری ادامه داد: همچنین لازم است سایر افراد نیز فعالیت طولانی‌مدت را در فضای باز کاهش داده و از انجام فعالیت‌های ورزشی خودداری کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته انتظار می‌رود فردا نیز هوای تهران در شرایط ناسالم قرار گیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار