امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124974
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار محمدعلی بیرانوند فرمانده هواپیمایی نیروی انتظامی در حاشیه بیستمین نمایشگاه ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار محمدعلی بیرانوند فرمانده هواپیمایی نیروی انتظامی در حاشیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; بازدید کرد.

سردار بیرانوند در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در مورد وضعیت مرزهای شرقی کشور اظهار داشت: ارتقای امنیت در مرزهای شرقی یکی از مأموریت‌های ذاتی و اصلی ما است.

فرمانده هوا ناجا تصریح کرد: امنیت مرز با ما است چه در این طرف مرز و چه در آن طرف و بیشترین هزینه را نیز ما در این زمینه می‌‌پردازیم.

وی با بیان این مطلب که ایران جزیره امن در منطقه است، گفت: در راستای ارتقای امنیت مرزها بیشترین انرژی در مرز شرقی کشور است و حساسیتی که در این زمینه وجود دارد باعث شده تا از انواع و اقسام پرنده برای حضور در کمترین زمان ممکن استفاده شود.

سردار بیرانوند تصریح کرد: ما برای پایش مرزها در مرزهای شرقی از پهپاد استفاده می‌کنیم و وسایل پرنده شناسایی داریم که هر جایی که نیاز باشد آن را به کار می‌بریم.

وی افزود: مقوله امنیت فقط مختص ناجا نیست و باید سازمان‌های دیگر نیز که در این زمینه مسئولیت دارند وارد شوند.

سردار بیرانوند ادامه داد: یکی از پایگاه‌های اصلی هوا ناجا در شرق کشور است که گسترده است و با توجه به مسئولیت خود حضور پررنگ دارد البته هوا ناجا در حوزه اورژانس و کمک‌رسانی در موارد غیر از امنیتی نیز به مردم یاری می‌رساند.

فرمانده هواپیمایی نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: هوا ناجا یک توان بالفعل است و هر لحظه آمادگی انجام مأموریت را دارد و اولین یگانی است که در هر کجا که لازم باشد حضور می‌یابد و آخرین یگانی است که محل را ترک می‌کند.

این مقام ارشد انتظامی در پاسخ به سؤال دیگر فارس در مورد تعداد پهپادهای موجود در ناجا اظهار داشت: ما به اندازه کافی پهپاد داریم و هر جایی که نیاز به پهپاد باشد از ان استفاده می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها