امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124984
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ حبیب کاشانی ضمن بازدید از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حضور یافت ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ حبیب کاشانی ضمن بازدید از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حضور یافت و در نشستی خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی درباره ادعای عبدالحسین مختاباد در خصوص واریز وجوه میلیاردی به حساب یکی از اعضای شورا گفت: ما در شورا دو ستاد داریم: ستاد سمن ها و ستاد شورایاری ها که بودجه آنها در شورا تصویب می شود و اعضای این دو ستاد نحوه هزینه کرد آن را مدیریت می کنند.

معاون اجرایی پیشین شورای شهر ادامه داد: در زمان معاونت بنده، سمن ها و شورایاری ها حساب جداگانه نداشتند، اما در دوره جدید این دو ستاد حساب دارند، اما این حساب شخصی نیست و دست کم با دو یا سه امضا برداشت وجه از آن امکان پذیر است.

وی تاکید کرد: در ستاد سمن ها و شورایاری ها، از پنج نفر عضو ستاد، سه نفر وظیفه نظارتی بر عهده دارند و قطعا چنین مسئله ای از چشم آنان دور نمی ماند. حتی اگر به پول موجود در حساب سمن ها و شورایاری ها بهره ای هم تعلق بگیرد، این بهره به همان حساب مشترک واریز می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها