امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124998
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرهنگ حسن مهری رئیس پلیس فرودگاه‌‌های کشور از غرفه

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرهنگ حسن مهری رئیس پلیس فرودگاه‌‌های کشور از غرفه < strong>پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی بازدید کرد.

رئیس پلیس فرودگاه‌‌های کشور در این بازدید در پاسخ به پرسش فارس در مورد حمل و نقل مواد مخدر در فرودگاه‌ها و دستگیری عاملان آن اظهار داشت: ما در پلیس فرودگاه افراد متخصص چهره‌زن داریم و افرادی را که مواد مخدر را می‌بلعند، شناسایی می‌کنیم.

وی افزود: اگر به فردی بالای 85 درصد ظن و گمان برود که مواد مخدر بلعیده است توسط دستگاه اسکنر تصویربردار صحت یا سقم این قضیه سنجیده می‌شود که این دستگاه در محلی دور از دسترس عموم در فرودگاه‌ها در نظر گرفته شده تا حقوق شهروندی افراد حفظ شود.

سرهنگ مهری در پاسخ به سوالی در مورد علت برداشتن گیت برخی فرودگاه‌ها اظهار داشت: طبق مصوبات کمیته محافظتی فرودگاه‌ها در پروازهای داخلی در جاهایی که ضرورت دیده نشده است گیت‌ها جمع آوری شده اما کنترل بارها صورت می‌گیرد.

وی در مورد ایمنی پروازها گفت:‌ ایمنی مربوط به حوزه ما صددرصدی است که بین سپاه و ناجا مشترک است.

رئیس پلیس فرودگاه‌‌های کشور خاطرنشان کرد: پلیس فرودگاه از ورود وسایلی که به ایمنی پرواز لطمه می‌زند ممانعت می‌کند اما افراد می‌توانند سلاح و وسایل غیرمجاز خود را به قسمت اشیای ممنوعه تحویل دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها