امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124999
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نماینده روزنامه «ایل تیمپو» کلمبیا در نشست  آشنایی کلی با رسانه‌های کلمبیا و روزنامه ایل

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نماینده روزنامه «ایل تیمپو» کلمبیا در نشست  آشنایی کلی با رسانه‌های کلمبیا و روزنامه ایل تیمپو در دومین روز نمایشگاه مطبوعات به سوالات خبرنگار اجتماعی فارس پاسخ داد.

خانم «کاتالینا گومز» نماینده روزنامه «ایل تیمپو» کلمبیا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ در پاسخ به اینکه کدام روزنامه‌های ایرانی برای شما جالب و مهم است،‌ گفت: با توجه به اینکه فاصله کلمبیا با ایران بسیار طولانی است شناخت خوبی از رسانه‌های ایران ندارند.

وی در پاسخ به سؤال دیگر مبی بر اینکه تا چه اندازه روزنامه‌ها در کشور شما آزاد است، گفت: اکثر روزنامه‌ها،‌تلویزیون و مجلات مستقل هستند و تنها برخی از آنها با دولت در ارتباطند.

کاتالینا گومز در پاسخ به سؤال دیگر مبنی بر اینکه هزینه‌های رسانه‌های مستقل چگونه تأمین می‌شود، گفت: اکثر آنها برنامه‌های تبلیغاتی و اشتراک دارند و به راحتی هزینه‌شان را تأمین می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها