امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12500
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 266
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اطلاعیه شماره هشت هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور صادر ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اطلاعیه شماره هشت هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور صادر شد.

هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات با استناد به شکایات مطروحه از سراسر کشور در خصوص عدم رعایت قوانین انتخاباتی اعلام داشت: این هیئت از طریق بازرسان خود در سراسر کشور تبلیغات نامزدان محترم را با دقت تحت نظر دارد و تخلفات انتخاباتی (تبلیغاتی) را از طریق مراجع ذیربط پیگیری خواهد کرد.

در ادامه این اطلاعیه از نامزدهای این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی کشور تقاضا شده است تا برای جلوگیری از هر گونه تخلف احتمالی، مواد 61 تا 66 آیین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و مواد 62 تا 67 آیین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی روستا مصوب 1381.4.16 را مورد توجه قرار دهند.

بنا بر اعلام هیئت مرکزی نظارت، فصل پنجم آیین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی کشور که مشروح قوانین تبلیغات در آن اعلام شده است؛ در وب گاه www.Eshora.Parliran.ir در دسترس عموم قرار دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها