امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125002
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; - گروه جامعه: سومین روز از نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی در حالی کار خود را به پایان ...

پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; - گروه جامعه: سومین روز از نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی در حالی کار خود را به پایان رساند که در مقایسه با روز گذشته شاهد حضور میهمانان بیشتری از مسئولان و اهالی رسانه و مطبوعات بود؛ البته لازم به ذکر است که تعداد میهمانان و بازدیدکنندگان از این دوره از نمایشگاه مطبوعات قابل قیاس با نمایشگاه مطبوعات در دوره گذشته نیست.

از جمله رویدادهای مهم سومین روز از نمایشگاه بیستم مطبوعات می‌توان به حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه و دیدار وی در خلال بازدید از نمایشگاه با سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حضور و بازدید سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و همچنین حسین هاشمی استاندارد تهران اشاره کرد.

اما در این میان شاهد بروز اتفاقات جالبی که ارتباطی با حوزه رسانه نداشت در نمایشگاه مطبوعات بودیم که از جمله می‌توان به دستفروشی پیرزنی که در محوطه مصلی امام خمینی(ره) بود، اشاره کرد.

سهم پیرزن دستفروش از بیستمین نمایشگاه مطبوعات

پیر زن دست فروش با بیان اینکه فرزندانش از دستفروشی وی اطلاعی ندارند، گفت: هر روز از ساعت 16 تا 20 و در ایام برگزاری نمایشگاه مطبوعات در این محل حاضر می‌شوم  و دست فروشی می‌کنم.

از او درباره رونق کسب و کارش در این ایام پرسیدم و وی گفت: راستش را بخواهید فروش چندانی ندارم؛ البته در نمایشگاه‌های دیگر میزان فروشم خیلی بهتر بود.

ذکر صلوات پیرمرد درویش در میان غرفه‌ها

در داخل شبستان اصلی مصلی که با حضور میهمانان رونق یافته بود صدای پیر مرد درویشی که خداقوت می‌گفت و درخواست داشت که تا سایرین در گفتن ذکر صلوات همراهیش کنند نظرمان را جلب کرد.

برای پی بردن به نظر بازدیدکنندگان با چندتن از آنها به گفت‌وگو پرداختیم.

زهرا کرمی دانشجوی رشته ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی که در یکی از غرفه‌های نمایشگاه نیز حاضر بود، گفت: زمان برگزاری نمایشگاه بسیار زیاد است و مناسب نیست که از ساعت 9 تا 20 ادامه داشته باشد، چرا که در فصل زمستان هوا زود تاریک می‌شود و با چنین شرایطی خستگی بر جسممان می‌ماند.

حذف بن‌های خرید محصولات فرهنگی در نمایشگاه مطبوعات

در ادامه معصومه رضایی بازدید کننده دیگری بود که از عدم ارائه بن‌های خرید محصولات رسانه‌ای و فرهنگی گلایه کرد و گفت: در دوره‌های گذشته شاهد ارائه و توزیع بن‌های خرید محصولات فرهنگی و مرتبط با رسانه و رشته ارتباطات بودیم که متاسفانه این امر از نمایشگاه بیستم حذف شد.

وی گفت: این بن‌های خرید مردم را ترغیب می‌کرد تا به سمت محصولات رسانه‌ای و فرهنگی بروند.

بالا بودن قیمت محصولاتی که در نمایشگاه عرضه می‌شود

خانم خانه‌دار دیگری که به همراه دو فرزند خردسالش در نمایشگاه حاضر بود از بالا بودن قیمت برخی از نشریاتی که عرضه می‌شود گلایه کرد و گفت: میزان و درصد تخفیفی که برای محصولات درنظر گرفته بسیار ناچیز است.

استفاده ابزاری از خانم‌ها در برخی از غرفه‌ها در شان نمایشگاه مطبوعات نیست

همچنین یکی از غرفه‌دارانی که حاضر  نشد نامش را ذکر کنیم، ابراز داشت: متاسفانه برخی از غرفه‌ها برای جذب بازدیدکننده از خانم‌ها به عنوان ابزار استفاده کرده‌اند به‌طوری‌که تعداد قابل توجهی از خانم‌ها را با یونی فورم متحد‌الشکل و همچنین ظاهری که مناسب نیست در غرفه‌ها قرار داده‌اند.

وی متذکر شد: این امر در شان نمایشگاه مطبوعات نیست.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها