امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125006
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هفته نامه آمریکایی «کامنتری مگزین»  امروز (دوشنبه)طی گزارشی با هشدار به دولت اوباما در ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هفته نامه آمریکایی «کامنتری مگزین»  امروز (دوشنبه)طی گزارشی با هشدار به دولت اوباما در زمینه حصول توافق احتمالی هسته‌ای با ایران نوشت: ایران یکی از ضد آمریکایی‌ترین کشورهای جهان است و در این برهه آمریکا هم در پی حصول توافق هسته‌ای با این کشور است و هم نامه‌ای را به رهبری ایران ارسال کرده است.

بر اساس این گزارش، خصومت ضمنی ایران با آمریکا فراتر از سخنان مقام‌های ارشد این کشور است  و در واقع ایران مهندسی فرهنگ نفرت از آمریکا را در سطح گسترده بر عهده دارد و می توان با نگاهی در رویدادهای چند روز گذشته متوجه شویم که تحرکات ضد آمریکایی جمهوری اسلامی ایران افزون‌تر شده است.

مراسم سه‌شنبه گذشته به مناسبت سی‌و پنجمین سالگرد اشغال سفارتخانه آمریکا در این کشور بسیار گسترده‌تر از سال‌های قبل بود و شرکت کنندگان به سوزاندن پرچم آمریکا ، انگلیس و اسرائیل پرداخته و شعار «مرگ بر آمریکا» را مطابق عادت همیشگی با حداکثر توان سر دادند و این در دیگر شهرهای ایران نیز دیده شد.

این رسانه آمریکایی در ادامه نوشت:نشانه کمی از احترام مقام‌های ایرانی نسبت به اوباما مشاهده می‌شود و آن‌ها بیمی از آمریکا ندارند.

انتخاب سفیر ایران در سازمان ملل متحد از سوی دولت روحانی نیز به مثابه این بود که ایران انگشتان خود را در چشمان این کشور فرو برده بود .

این رسانه آمریکایی در خاتمه نوشت: حقیقت امر این است که ایران در کنار کره شمالی و کوبا ضد آمریکایی‌ترین کشورهای مخالف واشنگتن هستند و اوباما که می‌خواهد با چنین کشوری توافقنامه هسته‌ای امضا کند باید مراقب جوانب امر باشد.
انتهای پیام/
 
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها