امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125037
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، پس از جار و جنجال‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای بسیار که درباره عقب نشینی نیروهای ارتش سوریه ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، پس از جار و جنجال‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای بسیار که درباره عقب نشینی نیروهای ارتش سوریه از شهر «نوی» در استان «درعا» از شب گذشته در رسانه‌های مغرض و صفحات اینترنتی وابسته به گروه‌های مسلح تروریستی شاهد آن بودیم، ارتش و نیروهای مسلح سوریه اعلام کرد که خود را برای باز پس گیری این شهر واقع در جنوب سوریه آماده می‌کند.

براساس این گزارش هم اکنون نیروهای ارتش سوریه در نزدیکی شهر «نوی» متمرکز شده‌اند و حملات گروه‌های مسلح تروریستی را دفع می‌کنند که تلاش دارند، به هر طریق ممکن مانع از استقرار یگان‌های ارتش در حوالی نوی شده و آنها را از آن محدوده دور کنند.

شب گذشته حدود 5 هزار تروریست مسلح به شهر نوی حمله کردند. این حمله علاوه بر شهر نوی موجب سقوط تپه «حمد» و «یگان پیاده نظام» و مقر لشکر 82 ارتش سوریه در نتیجه عقب نشینی تاکتیکی صورت گرفته توسط نیروهای ارتش سوریه در این منطقه شد.

منابع میدانی سوری در جنوب سوریه با اشاره به اینکه در قبال حمله 5 هزار نفری تروریست‌های مسلح مورد حمایت رژیم صهیونیستی تنها 400 نظامی ارتش سوریه از این شهر دفاع می‌کردند، افزودند: فرماندهان میدانی حاضر در شهر نوی عقب نشینی از شهر و تدارک برای حمله جهت باز پس گیری آن را بهتر از به خطر انداختن جان نظامیان تحت فرمان خود و افتادن به دام محاصره گروه‌های تروریستی ملاحظه کردند و براین اساس تصمیم به عقب نشینی از نوی گرفتند.

این منابع در ادامه تاکید کردند: تا ساعاتی دیگر باید شاهد عملیات نظامی ارتش سوریه برای باز پس گیری شهر نوی باشیم، به ویژه آنکه تدارکات لازم در این خصوص انجام گرفته است.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها