امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125045
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمید داودآبادی نویسنده متعهد و پیشکسوت ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از سه روز ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمید داودآبادی نویسنده متعهد و پیشکسوت ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از سه روز گذشته به دلیل عارضه قلبی و ریوی در بیمارستان خاتم‌الانبیاء بستری شده بود که امروز از بیمارستان مرخص خواهد شد.

به گفته حمید داودآبادی، گرفتگی رگ‌های قلب و ایجاد مشکلاتی در ریه‌ باعث بستری‌اش در بیمارستان شده است که خوشبختانه با برخی از داروهای تجویز شده از سوی پزشکان این بیماری به زودی برطرف خواهد شد.

وی ادامه می‌دهد: پزشکان بخش ریه و قلب بیمارستان خاتم‌الانبیاء با معاینه‌های متعدد به این نتیجه رسیده‌اند که امروز از بیمارستان ترخیص شوم به همین منظور به احتمال قوی امروز بعداز ظهر از بیمارستان مرخص می‌شوم.

بر اساس این گزارش، حمید داودآبادی 25 مهر سال 1344 در تهران متولد شد. وی رزمنده، جانباز، عکاس، خبرنگار، محقق و نویسنده دفاع مقدس است. داودآبادی مسئول صفحه «از معراج برگشتگان» نشریه «فرهنگ آفرینش» و سردبیر مجله تخصصی اسناد «پانزده خرداد» و سردبیر مجله دفاع مقدس «فکه» است.

از حمید داودآبادی، آثار بسیاری نظیر کتاب «دیدم که جانم می‌رود»، «یاد یاران» و «از معراج برگشتگان» منتشر شده که مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفته است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار