امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125054
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما طی نامه‌ای مستند «ملاقات با داعش» را بازنمایی واقعی گوشه ای از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما طی نامه‌ای مستند «ملاقات با داعش» را بازنمایی واقعی گوشه ای از چهره این گروه تروریستی دانسته و از شبکه افق به دلیل تولید و پخش این مستند ارزشمند قدردانی کرد.

سید ابراهیم رئیسی در نامه ای تهیه و پخش مستندهایی از این دست را جسورانه توصیف کرده و پخش مستندهایی با این سبک و شیوه را از ضرورت های شبکه های سیما خواند.

وی در این نامه تاکید کرد: در فقدان آثار تولیدی و هم نوا با جمهوری اسلامی این مستند می تواند آغاز تهیه و پخش مستندهایی مناسب درباره ماهیت گروه تروریستی داعش و سایر گروه های تروریستی و تکفیری باشد.

مستند «ملاقات با داعش» کاری از شبکه افق سیماست که براساس مشاهدات عینی خبرنگارانی تولید شده که برای مدتی به عنوان عاملان نفوذی وارد این شبکه تروریستی شده اند و جنایات، روحیات و رفتارهای این گروه تکفیری را به تصویر کشیده اند. در ابتدای این مستند تاکید می شود، هنگام حضور تیم تولید 28 خبرنگار توسط گروه داعش کشته شده اند و گروه با دانش به این مساله اقدام به ساخت چنین مستندی کرده‌اند.

در این مستند دوربین در بین هواداران و جنگجویان این گروه به گردش در آمده و تصاویری از اقدامات و فعالیت‌های آنان را ضبط و برای این نسل و نسل های آینده به یادگار می‌گذارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها