امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125057
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد به مناسبت هفته کتاب و کتابداری، ویژه برنامه‌ای به همراه پنجاهمین نمایشگاه

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد به مناسبت هفته کتاب و کتابداری، ویژه برنامه‌ای به همراه پنجاهمین نمایشگاه موضوعی خود را از تاریخ 24 لغایت 29 آبان ماه در کتابخانه برگزار می‌کند.
برنامه های کتابخانه به شرح ذیل است:
1. ارائه تخفیف در حق عضویت تا سقف 50%

2. برگزاری نمایشگاه کتاب های ویژه کودکان و نوجوانان نابینا و حضور مدارس ویژه نابینایان جهت بازدید از نمایشگاه و ارائه کتابشناسی بریل منابع موجود به مدارس نابینایان و در اختیار گذاشتن فایل آن به اعضای علاقه مند.

3. تور بازدید از کتابخانه هر روز از ساعت9،   (5  نوبت) مدت زمان هر نوبت بازدید یک ساعت است.

4. برپایی نمایشگاهی از کتب پرفروش و یا برندگان جوایز در یک سال اخیر.

5. پخش پاورپوینت معرفی خدمات بخش های مختلف کتابخانه.

6. برگزاری کارگاه "حذف مواد شیمیایی و انتخاب سلامتی" در راستای فعالیت های کتابخانه در حوزه محیط زیست در تاریخ 27 آبان ماه، علاقه مندان به شرکت در کارگاه می توانند تا تاریخ 25 آبان ماه حضور خود را به روابط عمومی کتابخانه اعلام کنند.

7. برگزاری بیست و دومین نشست علمی کتابخانه حسینیه ارشاد با موضوع "آسیب شناسی کتاب های علمی و ترویجی" با حضور متخصصین و صاحبان نشر در تاریخ 29 آبان ماه از ساعت 9 تا 12 در واحد آموزش کتابخانه حسینیه ارشاد.

8. برگزاری نشست خبری در حوزه فعالیت‏‌های جاری و آتی بخش‏های مختلف کتابخانه در تاریخ 25 آبان ماه از ساعت 14 تا 15.

9. بازدید دانش آموزان مدرسه ناشنوایان در تاریخ 27 آبان ماه از بخش ناشنوایان و کودکان کتابخانه و اجرای برنامه قصه گویی برای این کودکان توسط کتابداران.  

10. برپایی نمایشگاه نقاشی از آثار کودکان و نوجوانان با موضوع کتاب و کتابداری.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها