امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125062
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در راستای همکاری‌های گروه انتشاراتی الهدی و موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، این‌ بار نیز 100 عنوان از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در راستای همکاری‌های گروه انتشاراتی الهدی و موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، این‌ بار نیز 100 عنوان از کتب این گروه انتشاراتی برای ارائه حق نشر در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب استانبول ارائه شده است.

در این نمایشگاه که 850 ناشر غیردولتی از ترکیه و سایر کشورهای جهان در آن حضور دارند، 300 رویداد فرهنگی شامل نشست‌های تخصصی در حوزه ترجمه و چاپ کتاب‌‌های ادبیات داستانی و ادبیات کودک و نوجوان و ... برگزار خواهد شد.

«صد سالگی سینمای ترکیه» شعار سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب استانبول است و میهمان افتخاری این دوره از نمایشگاه، کشور مجارستان است که به همراه جمهوری اسلامی ایران و 91 ناشر بین‌المللی دیگر از 35 کشور جهان ‌در سالن بین‌المللی نمایشگاه، آثار خود را ارائه می‌کنند.

100 اثر از گروه انتشاراتی الهدی از ناشرانی چون امیرکبیر، سوره مهر، سروش، نیستان، عصر داستان، یساولی، نوید شیراز، چیستا، هیرمند، گل‌آذین، گمان، محراب قلم، افراز، پیدایش، چرخ و فلک، نگاه، ذکر و فرهنگستان هنر در غرفه موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران عرضه شده است.

از کتب ارائه شده این گروه انتشاراتی می‌توان به کتاب‌های «آداب و رسوم نوروز» از دکتر رضا شعبانی، «داستان‌های رستم و سهراب» از شاهنامه فردوسی، «گلستان و بوستان سعدی» از آثار گروه انتشاراتی الهدی و همچنین کتاب‌های «سکه‌های مسی ایران» نوشته بهرام علاءالدین از انتشارات یساولی، «دایرةالمعارف قهرمان‌های ایرانی» اثر مرضیه ازگلی از نشر محراب قلم اشاره کرد.

سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب ترکیه از هفدهم آبان‌ماه کار خود را در «تویاپ»، محل نمایشگاه‌های بین‌المللی ترکیه در شهر استانبول، آغاز و تا بیستم همین ماه به کار خود ادامه می‌دهد.

پیش از این نیز، گروه انتشاراتی الهدی با همکاری موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در نمایشگاه بین‌المللی کتاب بلگراد که اوایل ماه جاری برگزار شد، حضور یافت و این همکاری در نمایشگاه‌های بین‌المللی آتی نیز ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها