امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125083
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
«امیر خورشیدی‌فرد» با اعلام این خبر در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: برنامه «از آسمان» که از شنبه 17 ...

«امیر خورشیدی‌فرد» با اعلام این خبر در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: برنامه «از آسمان» که از شنبه 17 آبان پیش از سریال «دولت مخفی» به روی آنتن می‌رود، دوشنبه 19 آبان با موضوع «روشن ضمیر» به زندگی جانباز و آزاده سعید خورشیدی روشندلی که زندگی خاص و ویژه‌ای را تجربه کرده، می‌پردازد.
تهیه کننده این برنامه خاطرنشان کرد: این جانباز و آزاده سرافراز با توجه به شرایط خاص زندگیش که از دو چشم نابینا بوده، با دخترخانمی ازدواج می کند و هم اکنون صاحب دختری است که در این برنامه با همسر ایشان و دخترشان گفتگو خواهد شد تا از شرایط زندگی با چنین جانبازی مطالبی را برای مخاطبان بیان کنند. نحوه انجام کارهای روزمره ایشان با تلفن همراه و رایانه با شرایطی که جانباز خورشیدی با آن مواجه است، نکته قابل توجهی است که در این برنامه به آن اشاره خواهد شد.
تهیه کننده برنامه از آسمان افزود: به منظور آشنایی با این جانباز غیورمرد کشورمان به همراه خانواده ایشان به یکی از پارک‌های تهران رفته‌ایم تا در فضایی گرم و صمیمی به گفت‌وگو با آنان بپردازیم.
از عوامل این برنامه می‌توان به جعفر اکبری (تصویر بردار)، مرتضی اعطاسی (دستیار تصویربردار)، سعید سلیمانی (صدا بردار)، بابک مهدیزاده (تدوین)، نادر گوهرسودی (گوینده)، حمید بنا (نویسنده) و عباس خورشیدی فرد (روابط عمومی) اشاره کرد.
«از آسمان» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیما است که با موضوع «روشن ضمیر» دوشنبه 19 آبان ساعت 21 به مدت 30 دقیقه به روی آنتن می‌رود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها