امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125086
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۳
تعداد بازدید: 25
 لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس با حضور غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگو با

 لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس با حضور غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، پیرامون معرفی وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت علوم گفت: مجلس در رابطه با وزیر علوم قرار است دیدگاه و نظر خود را بگوید و هر تصمیمی در این رابطه بگیرد به خاطر حفظ منافع نظام است.

وی افزود: انتظار می‌رود که آنچه در مورد پس گرفتن رای اعتماد مجلس در مورد وزیر علوم گذشته لحاظ شد در رابطه با وزیر آینده هم لحاظ شود

افتخاری ضمن اشاره به مطرح شدن ماجرای بورسیه‌های غیرقانونی، تصریح کرد: بحث بورسیه‌ها چیزی نبود که مجلس بخواهد روی آن برای استیضاح وزیرعلوم سابق برنامه‌ریزی کند. بحث بورسیه‌ها حتی 1 درصد هم باعث پس گرفتن رای اعتماد نمایندگان مجلس از فرجی‌دانا نشد.

سخنگوی فراکسیون زنان مجلس ادامه داد: فرجی‌دانا به خاطر مسائل مختلفی که در زمان مدیریتش در وزارت علوم وجود داشت استیضاح شد و اینکه مسائل مختلفی وجود داشت که نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن آنها به نیلی رای اعتماد ندادند.

وی با بیان اینکه وزیر پیشنهادی دولت باید بتواند از لحاظ علمی، تخصص و تعهد اعتماد نمایندگان مجلس را جلب کند، گفت: با توجه به اتفاقاتی که در زمان فرجی‌دانا رخ داد مجلس انتظار دارد دولت فردی را برای تصدی وزارت علوم معرفی کند که بتواند رای اعتماد نمایندگان مجلس را بگیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها