امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125087
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۳
تعداد بازدید: 56
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با صدور نامه‌ای خطاب به روحانی با بیان اینکه وزیری ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با صدور نامه‌ای خطاب به روحانی با بیان اینکه وزیری بدور از حاشیه‌های سیاسی و بری از فعالیت در فتنه 88 برای وزارت علوم معرفی کنید،‌ اعلام کرد: گویی معرفی فردی بی‌حاشیه برای وزارت علوم به آرزویی دست‌نیافتنی بدل شده است.
متن این نامه به شرح ذیل است:
«جناب آقای حسن روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم
همانطور که مستحضرید، از ابتدای کار دولت یازدهم همواره حاشیه‌های متعددی در رابطه با وزارت علوم همراه بوده است و مکررا به گوش می‌رسید که این وزارتخانه حساس و حیاتی که ارتباط مستقیم با بدنه نخبگانی کشور دارد، تبدیل به یک بنگاه چانه زنی برای افرادی خاص شده تا به وسیله آن بتوانند سهم خود را از دولت حضرتعالی اخذ کنند.

شوربختانه تا به امروز گزینه‌های معرفی شده از سوی دولت، مُهر تاییدی بر این شائبه‌ها و شایعه‌ها شده است و متاسفانه اکنون بعد از ماه‌ها بلاتکلیفی در این وزارتخانه، کماکان ابهامات و نابسامانی‌ها همچون سایه‌ای شوم بر روی این وزارتخانه گسترده است.

مع الاسف در طی این مدت معرفی چهره‌ای علمی و نخبه و بدون داشتن حاشیه سیاسی برای این وزارتخانه، تنها به آرزویی دست نیافتنی برای جامعه علمی کشور تبدیل شده و تاسف والاتر آنجاست که علی رغم توصیه‌های متعدد مقام معظم رهبری مبنی بر همکاری قوا با یکدیگر، نامشخص ماندن وزیر برای این وزارتخانه و معرفی چهره‌های نامناسب که گاها حضور فعال در پروژه براندازی جمهوری اسلامی در فتنه 88 داشته‌اند، به معضلی در ارتباط  مجلس و دولت مبدل شده است.

دولت یازدهم با وجود توصیه‌های مکرر نمایندگان ملت و با توجه به مشخص بودن دغدغه‌های نمایندگان، مجددا با معرفی چهره‌های حاشیه‌ساز بر طبل اختلاف با مجلس کوبیده است.
جناب آقای رئیس جمهور!

با توجه به مقدماتی که ذکر شد، لازم می‌دانیم که بار دیگر مطالبه صریح و مشخص دانشجویان را یاد آور شویم و متذکر شویم که این حجم از نابسامانی در این وزارتخانه حساس که به واسطه نامشخص بودن مسئولین این وزارتخانه بوجود آمده است،از سوی جامعه دانشگاهی غیر قابل پذیرش بوده است.

در همین راستا از ریاست محترم جمهور مطالبه می‌شود تا با معرفی فردی نخبه به همراه سابقه مدیریتی و اجرایی مناسب و همچنین به دور از حاشیه های سیاسی و بری از فعالیت در فتنه88 به مجلس معرفی شود تا پایانی باشد برای دوران نابسامانی‌ها و ناکار آمدی‌هایی که نتایج تلخ آن در پیشرفت کشور ،سالیان بعد روشن و معلوم خواهد شد.»
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها