امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125118
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۸
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ و تیم همراه از غرفه

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ و تیم همراه از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی بازدید کرد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در این بازدید در مورد امنیت شهر تهران گفت: در این چند سال تلاش این بوده که امنیت افزایش پیدا کند و مردم این امنیت را نسبت به گذشته مشاهده می‌کنند اما ما نیز بیشتر تلاش می‌کنیم تا احساس امنیت بیشتری را در اقشار جامعه شاهد باشیم.

سردار ساجدی‌نیا ادامه داد: مردم از اقدامات پلیس رضایتمند هستند چرا که اقدامات پلیس را در برخورد با اراذل و اوباش، سارقین، قاچاقچیان مواد مخدر، دارو و خرده‌فروشان و ... شاهد هستند.

این مقام ارشد انتظامی به نقش حساس رسانه در ایجاد احساس امنیت اشاره داشت و گفت: اطلاع‌رسانی می‌تواند احساس امنیت را افزایش یا کاهش دهد؛ بنابراین انتقال واقعیت‌ها با اخلاق حرفه‌ای می‌تواند در افزایش احساس امنیت در جامعه مفید باشد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: برخورد با اراذل و اوباش، خرده‌فروشان و برخورد و بحث‌های سرقت خرد و کلان جزو دغدغه‌های مردم بوده و هست و در مأموریت امنیت محله‌محور نیز بر روی آن کار کارشناسی صورت گرفته است که بر طبق همین موضوع در گشت‌های 110، گشت موتورسواران نیز اضافه شد تا میانگین رسیدن پلیس سر صحنه به زیر 7 دقیقه برسد.

وی گفت: ما امسال در ادامه طرح امنیت محله‌محور افزایش گشتی‌های پلیس را داشته‌ایم که هم اکنون در هر لحظه بیش از 400 گشتی پلیس در محلات تهران تردد می‌کنند البته این مقدار جدا از گشتی‌های 110، آگاهی، امنیت و یگان امداد است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با توجه به تحریم‌های موجود ما توانسته‌ایم اقدامات خوبی را داشته باشیم البته تلاش می‌کنیم که بتوانیم رضایت بیشتر مردم و احساس امنیت بیشتری را در جامعه شاهد باشیم.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد حذف کیوسک‌ها از برخی از مناطق تهران گفت: کیوسک‌ها جزو امنیت محله‌محور نبودند و به جز محلاتی که ایستگاه پلیس از آنها دور بود افزایش کیوسک در محلات نداشته‌ایم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تأکید کرد: تلاش می‌کنیم تا از طریق دوربین و گشت پلیس محلات را کنترل کنیم.

سردار ساجدی‌نیا در پاسخ به دیگر سؤال فارس در مورد ارتباط پلیس با قوه قضاییه و دادسراها، این ارتباط را خوب و تنگاتنگ ارزیابی کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها