امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125121
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۸
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار حسن کرمی‌اسد فرمانده یگان ویژه ناجا از غرفه

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار حسن کرمی‌اسد فرمانده یگان ویژه ناجا از غرفه < strong>پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی بازدید کرد.

فرمانده یگان ویژه ناجا در این بازدید در پاسخ به پرسش فارس در مورد تعداد عملیات‌های رهایی گروگان اظهار داشت: در طول سه سال گذشته خوشبختانه هیچ مشکل امنیتی نداشته‌ایم که بخواهیم وارد شویم.

سردار کرمی‌اسد تصریح کرد: در طی این سه سال 14 عملیات رهایی گروگان داشته‌ایم که خوشبختانه این عملیات‌ها تلفاتی نداشته و همه گروگان‌ها به سلامت آزاد شدند و گروگان‌گیرها نیز یا کشته یا دستگیر شدند.

وی با بیان این مطلب که این گروگانگیری نیز بیشتر در زمینه اختلافات یا در زمینه قاچاقچیان بوده است، تصریح کرد: ما هیچ مشکل امنیتی در داخل کشور نداریم و جمهوری اسلامی ایران به عنوان عامل ثبات امنیت در منطقه محسوب می‌شود.

فرمانده یگان ویژه ناجا ادامه داد: بیش از 90  درصد تجهیزات مورد نیاز ما در داخل کشور ساخته می‌شود و خوشبختانه در شرایط تحریم هیچ وابستگی در زمینه تجهیزات ویژه به خارج از کشور نداریم و حتی آمادگی این را داریم که این تجهیزات را به خارج از کشور صادر کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها