امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۱۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125124
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۸
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سیدحمید صدرالسادات رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از غرفه فارس در بیستمین نمایشگاه

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سیدحمید صدرالسادات رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از غرفه فارس در بیستمین نمایشگاه مطبوعات خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌«سانی بازدید کرد.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در این بازدید ضمن اشاره به ابطال 26 کارت معافیت فوتبالیست‌ها اظهار داشت: وظیفه سازمان ما ابطال کارت است و در این مدتی که این افراد از این کارت‌ها استفاده کرده‌اند جزو غیبت برای آنها محسوب می‌شود و متخلفان نیز به دستگاه قضایی معرفی می‌شوند.

سردار صدرالسادات تصریح کرد: با توجه به هماهنگی با وزارت ورزش تصمیم گرفته شده است که از این به بعد وضعیت خدمتی ورزشکاران کلیه رشته‌ها، قبل از اخذ قرارداد از سازمان وظیفه عمومی استعلام می‌شود.

وی افزود: این استعلام به این گونه است که ورزشکاران به دفاتر تربیت بدنی در استان‌ها مراجعه کرده و با اخذ نامه‌ای و مراجعه به سازمان وظیفه عمومی ناجا، وضعیت خدمتی خود را استعلام کرده و سپس با آنها قرارداد منعقد می‌گردد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها