امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12513
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 135
ایرج ندیمی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره جلسه امروز کمیسیون تلفیق بررسی لایحه بودجه، گفت: ...

ایرج ندیمی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره جلسه امروز کمیسیون تلفیق بررسی لایحه بودجه، گفت: جلسه کمیسیون تلفیق به منظور بررسی و اصلاح ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه 92 تشکیل شد و در جلسه امروز صبح 10 مورد از ایرادات شورای نگهبان مورد اصلاح قرار گرفت.

وی افزود: بررسی و اصلاح ایرادات وارده از سوی شورای نگهبان در جلسه امروز عصر کمیسیون تلفیق به پایان نخواهد رسید و ما  فردا هم جلسه خواهیم داشت.

عضو هئیت رئیسه کمیسیون تلفیق اظهار داشت: در جریان بررسی و اصلاح بودجه در جلسه امروز صبح درباره هزینه‌های انشعاب آب و فاضلاب و برق و گاز که بناست تا در طرح‌های توسعه‌ای این شرکت‌ها هزینه شود مقرر شد تا ابتدا مبالغ آنها به حساب خزانه داری واریز و بعد 100درصد آن بازگردانده شود.

ندیمی ادامه داد: همچنین بر اساس اصلاحات صورت گرفته در جلسه امروز، دولت موظف شد تا سهام خود را در باشگاه‌های ورزشی از جمله استقلال و پرسپولیس با رعایت قوانین از طریق بورس به بخش خصوصی و تعاونی واگذار کند و درآمد حاصل از آن را به ردیف مربوطه نزد خزانه‌داری کل واریز کند.

وی گفت: در جریان این اصلاح واژه‌های شبه دولتی و  هواداران حذف و نیز روش واگذاری این باشگاهها که مشخص نشده بود در جریان اصلاح مشخص شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها