امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125140
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۷
تعداد بازدید: 48
امیر عابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد اینکه محمد مایلی کهن پیش از اعزام به زندان گفته است که به موقع ...

امیر عابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد اینکه محمد مایلی کهن پیش از اعزام به زندان گفته است که به موقع جواب اتهامات عابدینی را می‌دهم، گفت: تا جایی که من می‌دانم او در برنامه تلویزیونی به من اتهام زد اما به هر حال او مایلی کهن است. ضمن اینکه او گفته من یک میلیارد تومان درآمد داشته‌ام باید بگویم من از فوتبال 20 میلیارد درآمد داشته‌ام. خودم بارها بابت انتقال بازیکنان گفته‌ام درآمد داشته‌ایم و ابایی هم از این مسئله ندارم بازیکن را انتقال داده‌ام و پول گرفته‌ام و بدهی‌های باشگاه را داده‌ام آیا باید مجانی بازیکن را انتقال می‌دادم. او اصلاً حسن‌زاده را می‌شناسد که صحبت از حسن‌زاده می‌کند من خودم این بازیکن را پرورش داده‌ام.

وی گفت: مایلی کهن زمانی که در عافیت بود حرف منطقی نداشت که بزند و بیشتر تهمت و افترا به این و آن می‌زد حالا که در حال رفتن به زندان بوده خوب مشخص است این صحبت‌ها را می‌کند اما سؤال من این است این صحبت‌هایی که کرده چه ربطی به ایشان دارد؟! آقای مایلی کهن اگر من پول شما را خورده‌ام بیایید تا جواب پس بدهم اگر هم که پول باشگاه بوده است که من می‌دانم و باشگاه این مسائل چه ارتباطی به شما پیدا می‌کند.

مدیرعامل سابق پرسپولیس در مورد اینکه برخی می‌گویند به زندان افتادن یک سرمربی برای فوتبال خوب نیست، گفت: محمد مایلی کهن که نه هر فرد دیگری که در این کشور خلاف کند به زندان می‌رود ما معاون وزیر و نماینده مجلس را هم به زندان انداخته‌ایم هر فردی که خلاف می‌کند باید مقابل قانون پاسخگو باشد.

عابدینی در مورد شرایط پرسپولیس گفت: واقعاً نمی‌دانم شرایط باشگاه چه خواهد شد! برخوردهایی که از بازیکنان می‌بینم برای من چیزهای عجیب و غریبی است در عالم پهلوانی می‌گویند نوباوه و نوچه و پهلوان. این بازیکنان کنونی در مقابل بازیکنان سابق و اساتید پرسپولیس نوچه هم نیستند اما حرکاتی از خودشان درمی‌آوردند که آدم شاخ در می‌آورد. بازیکنی که سال اولش در پرسپولیس بازی کرده و 10 موقعیت گل هم خراب کرده است رفتار عجیب و غریب می‌کند اگر این بازیکنان 35 درصد درخشان می‌توانستند بازی کنند خوب بود آیا آنها می‌دانند فرشاد پیوس با 17 گل زده آقای گل شد؟ آیا آنها دایی، کریم باقری، شاهرودی، مجتبی محرمی و مهدی مهدوی‌کیا را می‌شناسند؟ آیا آنها می‌دانند پیراهن این بزرگان و امثال جواد منافی‌ها را پوشیده‌اند؟

وی با اشاره به زمان مدیریت خودش در پرسپولیس گفت: در زمان ما هم باشگاه بی‌پول بود بعد از ما هم بی‌پولی در پرسپولیس بود اما کدام بازیکن اعتراض می‌کرد.آیا کریم باقری، علی دایی، مهدوی‌کیا، علی‌ کریمی حرفی می‌زدند بازیکنان امروز بروند و روزنامه‌های آن روزها را ببینند. من مانده‌ام که واقعا پرسپولیس اینگونه شده است! جالب است که شنیده‌ام درخشان با بازیکن خاطی برخورد می‌کند اما برخی از مدیران وساطت می‌کنند.

عابدینی در مورد اینکه پرسپولیس با شرایط کنونی آیا می‌تواند در دربی موفق شود، گفت: پرسپولیس در چند سال گذشته و در هفت هشت دربی قبلی با وجود آنکه شرایط خوبی هم داشت در دربی موفق نبود دربی‌ها یا مساوی می‌شد یا استقلال می‌برد و اکنون می‌بینیم که استقلالی‌ها با دست‌شان عدد 4 را نشان می‌دهند و کری می‌خوانند که تعداد بردهایشان است. وقتی وضعیت ما مطلوب بود پرسپولیس در دربی خوب نتیجه نگرفته است اما اینها یک دلیل مهم دارند اینکه استقلال همواره در فصل یارگیری بهتر عمل کرده است از ثبات مدیریت بیشتری برخوردار بوده است. فتح‌الله‌زاده در 20 سال گذشته 14 سال مدیرعامل بوده است و برنامه‌ریزی کرده است بعد از او هم افشارزاده آمده که مدیر خوب و کارآمدی است.

وی ادامه داد: استقلال در زمینه مربیان هم ثبات بیشتری داشته است با این حال در دربی همیشه تیمی که تصور می‌شود برنده نخواهد شد. بنابراین اگر بازیکنان پرسپولیس به خودشان بیایند می‌توانند موفق شوند و برد در دربی دور از دسترس‌ نیست به شرط آنکه به امثال محمد نوری و هادی نوروزی نگاه کنند.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار