امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125151
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۴:۱۳
تعداد بازدید: 55
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رسول زرگرپور با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رسول زرگرپور با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;< /strong> در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شایعاتی مبنی بر نرسیدن آب به تالاب گاوخونی مطرح شده که صحت ندارد.

وی با اشاره به اینکه رودخانه زاینده‌رود مسیری طولانی را برای رسیدن به شهر اصفهان و تالاب بین‌المللی گاوخونی طی می‌کند، خاطرنشان کرد: جاری بودن رودخانه زاینده‌رود خود به تقویت منابع آب زیرزمینی و در نتیجه زنده شدن تالاب کمک خواهد کرد.

استاندار اصفهان تصریح کرد: استانداری اصفهان قبل از جاری شدن آب در رودخانه زاینده‌رود تمام مسیرهای منتهی به تالاب گاوخونی که در سال‌های اخیر آسیب دیده بود را بازسازی کرده است.

وی ابراز امیدواری کرد: تا چند روز آینده آب به تالاب گاوخونی رسیده و وضعیت این تالاب بین‌المللی بهبود یابد.

* قربانیان اسیدپاشی در اصفهان زیرپوشش کامل دولت هستند

زرگرپور در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر وضعیت قربانیان اسیدپاشی در اصفهان، بیان کرد: هر دو بانوی آسیب‌دیده از هر لحاظ زیرپوشش کامل دولت قرار گرفته‌اند.

وی با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی گروه‌های حرفه‌ای کشوری و استانی برای یافتن مجرمان این جنایات در اصفهان، یادآور شد: به دلیل قرار داشتن کار در مراحل حساس از ارائه اطلاعات بیشتر معذور هستم.

استاندار اصفهان به مردم این استان قول داد: افرادی که اقدام به این کار کرده‌اند از هر گروه و جناح که باشند به اشد مجازات خواهند رسید.
انتهای پیام/63043/ذ20/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار