امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125159
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۴:۱۳
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نوری المالکی معاون رئیس‌جمهور کشور عراق صبح امروز با آیت‌الله هاشمی شاهرودی رئیس هیأت عالی حل اختلاف و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نوری المالکی معاون رئیس‌جمهور کشور عراق صبح امروز با آیت‌الله هاشمی شاهرودی رئیس هیأت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه‌گانه و نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری، دیدار کرد.

در این دیدار که در دفتر آیت‌الله هاشمی شاهرودی انجام شد، مالکی گزارشی از وضعیت سیاسی و امنیتی و نظامی در عراق ارائه و به چالش‌های مبارزه با گروه‌های تروریستی و تکفیری و نیز توطئه‌های خارجی و منطقه‌ای که علیه دولت و ملت عراق در جریان است، اشاره کرد و با تشکر از موضع‌گیری‌های جمهوری اسلامی و آیت‌الله هاشمی شاهرودی اظهار امیدواری کرد که با وحدت و همدلی میان جریان‌های سیاسی و مردمی بتوان در مقابل توطئه‌ها ایستاد و از دستاوردهای حاصل شده محافظت و در مقابل زیاده‌خواهی‌ها مقاومت کرد.

آیت‌الله هاشمی شاهرودی نیز ضمن تشکر از مواضع‌ نوری مالکی در حمایت از دولت و همیاری و همکاری دولت جدید در عراق تاکید کرد که می‌بایست با تکیه بر خداوند و پیروی از راه امام خمینی (ره) و مرجع شهید سیدمحمدباقر صدر (ره) و شهدا و با جهاد و فداکاری و اتحاد زمینه پیروزی بر دشمنان اسلام و حفظ وحدت عراق را فراهم کرد.

وی افزود: ملت و دولت عراق هرگز تسلیم خواسته‌های دشمنان نخواهد شد و جریان‌های سیاسی نیز می‌بایست با حکمت و درایت خود مانع از نفوذ بیگانگان و اجرای نقشه‌های شوم آنان شوند و به طور قطع پیروزی و عزت از آن مومنین مخلص و فداکار خواهد بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار