امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۲۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125189
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ژاله فرامرزیان عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در غرفه

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ژاله فرامرزیان عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات حضور یافت.

فرامرزیان با بیان اینکه برنامه حرکت اصلاحات همیشه به سمت عقلانیت و روند اصلاح اثرگذار بوده است، اظهار داشت: اصلاح‌طلبان همواره به دنبال توفیقات بیشتر حاکمیت و نظام بوده‌اند.

این فعال اصلاح‌طلب، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را دارای یک ساختار جبهه‌ای و متشکل از احزاب مختلف برشمرد و افزود: اینکه حرکت‌های حزبی در کشور نهادینه شود برای ما اهمیت دارد چرا که دارای آثار ارزشمندی است.

وی ادامه داد: علت تأکید شورای هماهنگی بر فعالیت‌های حزبی به این دلیل است که اثرگذاری فعالیت‌های حزبی در کشور درصد کمتری از فعالیت‌های کاریزمایی دارد، اما احزاب باید تلاش کنند که از حرکت‌های فردی و رفتارهای کاریزمایی که مبتنی بر رفتار اشخاص حقیقی است کم کرده و به کارکرد حزبی گرایش پیدا کنند.

فرامرزیان با بیان اینکه فعالیت‌های سیاسی در کشور ما در قالب حزبی نیست، تصریح کرد: بنابراین شورای هماهنگی در این زمینه و برای فعال کردن احزاب حرکت می‌کند و نگاه ما نیز صرفاً انتخاب‌محور نبوده بلکه متوجه آینده کشور است.

این فعال اصلاح‌طلب با اشاره به تفاوت‌های شورای هماهنگی با شورای مشورتی اصلاح‌طلبان گفت: شورای مشورتی آقای خاتمی دیدگاه خود را درباره مسائل مختلف مطرح می‌کند اما وظیفه شورای هماهنگی، فعالیت سیاسی است.

وی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان و اصولگرایان برای ایجاد یک مجلس متشکل از افراد فهیم و عالم با یکدیگر تعامل داشته باشند، خاطرنشان کرد: تنوع و تکثر دیدگاه باعث بلوغ و خلاقیت خواهد بود، اما ائتلاف دو جریان اصلاح‌طلب و اصولگرا معنا ندارد.

فرامرزیان درباره تعامل اصلاح‌طلبان با عارف نیز گفت: آقای عارف از انسان‌های سلیم‌النفس و منطقی و نمونه بارز گذشت است اما برای اینکه حقوق همه گروه‌ها رعایت شود باید مکانیزمی پیش‌بینی شود و حتماً این اتفاق خواهد افتاد. 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار