امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125192
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، سردار رمضان شریف ظهر امروز در حاشیه همایش بسیج و رسانه استان کردستان در جمع خبرنگاران اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، سردار رمضان شریف ظهر امروز در حاشیه همایش بسیج و رسانه استان کردستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وقتی نام بسیج به میان می‌آید یک بار معنایی ویژه‌ای دارد.

وی خاطرنشان کرد: بسیج در دوران دفاع مقدس با نقش‌‌آفرینی بسیجیان در مقابل و دفع دشمن عینیت بیشتری برای مردم پیدا کرد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران با طرح این سوال که آیا ماموریت بسیج با پایان جنگ تحمیلی خاتمه یافت یا نه؟ تصریح کرد: پاسخ به این سوال با توجه به تهدیدات و توطئه‌های گسترده دشمنان در طول سال‌های بعد از جنگ و زمان حال کاملا مشخص است.

سردار شریف تصریح کرد: ملت ایران با ایثار و از خودگذشتگی جنگ سخت را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند، اما دشمن برای جلوگیری از حرکت روبه رشد این نظام با استراتژی جدید جنگ نرم را به ما تحمیل کرده است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران با عنوان این مطلب که تضعیف اراده و کشتن روح امید در جامعه رو به رشد ایران اسلامی مهم‌ترین هدف دشمنان انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: انتظار از بسیج برای نقش‌آفرینی در چنین شرایطی با دشمن با توجه به کارنامه درخشان آن در هشت سال جنگ تحمیلی بیشتر است.

به گفته سردار شریف، رسالت خبرنگاران بسیجی در راستای روشنگری افکار عمومی و مقابله با خوراک مسمومی که از طریق رسانه‌های معاند به خورد مردم داده می‌شود بسیار مهم و حساس‌تر از سایر اقشار جامعه است.

وی جاری نمودن گفتمان ولایت به عنوان شاخصه قدرت ملت ایران را در جامعه مهم‌ترین رسالت رسانه‌ها دانست و گفت: جاری و ساری کردن گفتمان رهبری مهم‌ترین مولفه قدرت ایران اسلامی در مقابله با تهدیدات دشمنان است و رسانه‌ها در این راستا نقشی پررنگ و تاثیرگذار دارند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران تصریح کرد: اصحاب رسانه باید مروج گفتمان ولایت در جامعه باشند و با تولید آثار فاخر و انتقادهای منصفانه بستر خدمات‌رسانی بیشتر را فراهم سازند.

سردار شریف با بیان اینکه بیانات رهبری در تمام حوزه‌های اقتصادی، علمی، اجتماعی، فرهنگی و غیره همواره راه‌گشا و هدایت‌گر بوده است، افزود: نقش بسیج در ترویج و نهادینه کردن این گفتمان با توجه به انسجام و سماجتی که در این نیروی مردمی وجود دارد کاملا قابل لمس و محسوس است.

وی در مورد برنامه‌های بسیج در راستای تدوین و ترویج هنجار و فرهنگ‌های مدنظر رهبری نیز اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب الهام‌بخش است و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی به عنوان یکی از مهم‌ترین نیازهای جامعه با توجه به تهدیدات فرهنگی دشمنان به عنوان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های بسیج مورد توجه است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: تمام آنچه خوب و بد است در این سبک زندگی به خوبی مورد توجه قرار گرفته و ترویج آن در جامعه ایرانی بهترین راه مقابله با آسیب‌های اجتماعی است.

سردار شریف افزود: اگر رسانه‌ها سبک زندگی ایرانی اسلامی را اطلاع‌رسانی، ترویج و نهادینه کنند بسیاری از مشکلات اجتماعی که امروزه متاسفانه دامن جامعه را گرفته ریشه‌کن خواهد شد.

وی بی‌توجهی به فرهنگ و ارزش‌های اسلامی و انقلابی را عامل اصلی بسیاری از مشکلات امروز در جامعه دانست و بیان داشت: حذف ارزش‌های دینی و انقلابی و جایگزین شدن فرهنگ غلط و ضدارزشی غرب در جامعه مهم‌ترین هدف دشمن برای خدشه‌دار کردن انقلاب ایران اسلامی است.

به گفته وی، افزایش آمار طلاق، بالا رفتن سن ازدواج، اعتیاد و بسیاری از ناهنجاری‌های امروز موجود در جامعه ناشی از فرهنگ وارداتی غرب است که بستر کم‌رنگ شدن فرهنگ ایران اسلامی را به وجود آورده است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران در پایان خواستار تلاش و جدیت هرچه بیشتر اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران بسیجی در راستای نهادینه کردن فرهنگ ایرانی اسلامی شد و خاطرنشان کرد: ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی به عنوان یکی از مهم‌ترین مطالبات رهبری بسترساز تحقق اهداف انقلاب و توسعه و اعتلای بیش از پیش کشور می‌شود.
انتهای پیام/79002/ع30/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها