امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125193
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به معرفی وزیر

ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به معرفی وزیر پیشنهادی علوم از سوی دولت اظهار داشت: رئیس‌ جمهور در معرفی وزیر پیشنهادی علوم باید توانمندی علمی فرد معرفی شده را مدنظر داشته باشد و وزیر معرفی شده باید بتواند اهداف کشور را در راستای توسعه علمی دنبال کند.

وی افزود: ما انتظار داریم فردی به عنوان وزیر علوم معرفی شود که دانشگاه را از حواشی خارج کرده و اجازه ندهد دانشگاه‌ها در مسائل حاشیه‌ای درگیر شوند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان خاطرنشان کرد: فعالان فتنه جزو خطوط قرمز نظام هستند و قطعا نباید از این افراد در مسئولیت‌ها استفاده شود، از این رو چنین اقدامی اهانت به کشور و نظام است و معرفی وزیر از میان اینگونه افراد جزو خطوط قرمز نظام به شمار می‌رود.

جراره تصریح کرد: رئیس‌ جمهور نباید در معرفی وزیر پیشنهادی علوم به گونه‌ای عمل کند تا افکار عمومی نسبت به مجلس بدبین شود و اینگونه القا شود که نمایندگان مخالف دولت هستند و اینکه از این فضا بخواهند در انتخابات آینده بهره‌برداری لازم را داشته باشند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها