امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125202
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیت‌الله جنتی نماینده ولی‌فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی اتمام دو دوره ریاست عزت‌الله

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیت‌الله جنتی نماینده ولی‌فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی اتمام دو دوره ریاست عزت‌الله ضرغامی بر سازمان صداوسیما در نامه‌ای ضمن تقدیر و تشکر فراوان، از ایجاد زمینه‌های اطمینان‌خاطر خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در آن سازمان، انتصاب مسئولیت جدید وی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی را به عنوان عضو شورای انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی تبریک گفت.
متن نامه آیت‌الله جنتی به شرح زیر است:
جناب آقای مهندس سید عزت‌الله ضرغامی
عضو محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی
سلام علیکم
انتصاب شایسته حضرت‌عالی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به سمت «عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی» جمهوری اسلامی ایران را که بیانگر تجربیات گرانقدر و شایستگی‌های فراوان شما در عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌باشد، تبریک می‌گویم.
دوران تصدی جناب‌عالی را در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران قطعه ای ستودنی در تعالی آن سازمان و رشد جامعه در زمینه‌های انقلابی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بود.
صداوسیما در این مدت نقش مؤثری در به صحنه آوردن مردم شریف در ایام‌الله 22 بهمن و 9 دی و روز قدس و موارد مشابه دیگر داشت که قابل تقدیر است.
لازم می‌دانم از معاضدت مستمرتان با نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در زمان ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که همواره موجبات دلگرمی و اطمینان‌خاطر خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در این نهاد فراهم می‌کرد تشکر نمایم.
امید است در مسئولیت‌های جدید توفیقات روز افزونی نصیبتان گردد.

همچنین اصغر آب‌خضر قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور نامه‌ای انتصاب به جای محمد سرافراز را از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان رئیس جدید رسانه ملی که بیانگر توانمندی، تعهد و شایستگی‌های بارز یک مدیر انقلابی و کارآمد در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به ایشان تبریک و تدوام توفیقات و موفقیت‌های ایشان را در مسئولیت جدید از درگاه خداوند قادر مسئلت کرد.
متن نامه آب‌خضر به محمد سرافراز به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر محمد سرافراز
رئیس محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم
انتصاب شایسته حضرت‌عالی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، به سمت «رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران» را که بیانگر توانمندی، تعهد و شایستگی‌های بارز یک مدیر انقلابی و کارآمد در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، صمیمانه تبریک عرض نموده و تداوم موفقیت های جناب‌عالی را در کنف توجهات حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) از درگاه خداوند قادر متعال مسئلت دارم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها