امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125207
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خانه ملت، حسین امیری خامکانی سخنگوی کمیسیون انرژی از بررسی تحقیق و تفحص از ...

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خانه ملت، حسین امیری خامکانی سخنگوی کمیسیون انرژی از بررسی تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت نفت و سازمان های مرتبط از جمله سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان ملی استاندارد ایران در خصوص بنزین وارداتی یورو 4 و مسائل مربوط به تولید بنزین در جلسه امروز کمیسیون متبوعش با حضور مسئولین وزارت نفت سازمان های محیط زیست و ملی استاندارد ایران، دیوان محاسبات کشور، مرکز پژوهش های مجلس و نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص خبر داد.

وی با بیان اینکه دولت در اردیبهشت وزارت نفت را موظف می کند از تیرماه سال جاری بنزین یورو 4 وارد کند، افزود: سازمان بازرسی و سازمان ملی استاندارد و محیط زیست و هم دیوان محاسبات و اداره نظارت بر منابع نفتی وزارت نفت اعلام کردند که محموله های نفتی از کیفیت بالا برخوردار بوده و یورو 4 بوده است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به نظارت سازمان محیط زیست بر بنزین وارداتی در پمپ بنزین ها و نظارت سایر نهادهای نظارتی در مبدا،‌ افزود: قرار شد کمیته مشترکی تشکیل شود و این موضوع مجددا بررسی شود و اگر نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص قانع شدند تحقیق و تفحص منتفی می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها