امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125227
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نویسنده روزنامه الحیات انگلستان در نشست خبری آشنایی با روزنامه الحیات انگلستان در مورد نحوه برگزاری نمایشگاه مطبوعات ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نویسنده روزنامه الحیات انگلستان در نشست خبری آشنایی با روزنامه الحیات انگلستان در مورد نحوه برگزاری نمایشگاه مطبوعات در ایران گفت: احساس غرور می‌کنم چون این نمایشگاه در مناطق جهان عرب ترکیه، پاکستان و حتی مناطق قفقاز وجود ندارد و من اصرار دارم که این موضوع (برگزاری زمان نمایشگاه) باید اطلاع رسانی شود اما متاسفانه از جهان عرب کم دعوت می‌کنیم باید از کشورهای اروپایی بیایند و ببینند که ما در ایران آزادی داریم در کشورهای عربی خصوصا در امارات- قطر عربستان آزادی بیان وجود ندارد.

واقعیت این است که کسی که در این محیط قدم می‌زند به عنوان یک ایرانی و مسلمان احساس غرور می‌کند.

نویسنده روزنامه الحیات در خصوص آزادی بیان به خبرنگار فارس گفت: این روزنامه در سه دفتر مرکزی بیروت، ریاض، لندن با هم کار می‌کنند و حتی مطالبی که من درباره مسائل ایران می‌نویسم در نسخه عربستان هم چاپ می‌شود و همان مقاله که در انگلیس چاپ می‌شود عینا در عربستان هم چاپ می‌شود.

وی در مورد زبان این روزنامه اظهار داشت که زبان روزنامه به زبان عربی است اما یک بخشی در سمت راست این روزنامه است که به زبان عربی اختصاص دارد و هر مطلبی در مورد زن عرب به عنوان مثال آشپزی- هنر در این قسمت نوشته می‌شود در زبان عربی «لها» یعنی در مورد آن.

وی در مورد منبع درآمدی این روزنامه  گفت: سرمایه‌گذار این روزنامه یک لبنانی تبار است و تمام هزینه‌‌های این روزنامه از طریق عربستان تامین می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها