امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125230
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 71
مهدی علی‌اکبرزاده مدیرکل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص پرسش مهر ...

مهدی علی‌اکبرزاده مدیرکل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص پرسش مهر رئیس جمهور در آغاز سال تحصیلی اظهار داشت: بخشنامه پرسش مهر که در خصوص کمبود آب توسط رئیس جمهور مطرح شد به استان‌ها ابلاغ شده و محورهای آن در 11 رشته است.

وی ادامه داد: این بخش مربوط به دوره ابتدایی متوسطه اول و دوم، معلمان و دانشجومعلمان است و شامل رشته‌های نقاشی، کاریکاتور، طراحی پوستر، عکس، مقاله پژوهشی، شعر، داستان کوتاه، فیلم کوتاه، نمایشنامه‌نویسی و وبلاگ است که به استان‌ها ابلاغ شده است.

علی‌اکبرزاده یادآور شد: پرسش مهر امسال مجزا از مسابقات فرهنگی و هنری برگزار می‌شود و در 11 رشته انجام شده و تا 15 دی ماه دانش آموزان ، معلمان و دانشجومعلمان فرصت دارند از طریق مراکز آموزشگاهی خود آثار را به استان ارسال کنند.

مدیرکل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش گفت:‌سازمان دانش آموزی به عنوان یکی از همکاران اجرایی پروژه مهر انجام وظیفه می‌کند و تا 27 دی ماه همه آثار پس از داوری در استان به دبیرخانه مرکزی کشور ارسال می‌شود تا مرحله نهایی تا پایان بهمن ماه داوری شود.

وی خاطرنشان کرد: در فرصت مناسبی از همه کسانی که رتبه‌های اول را به دست می‌آورند برنامه تجلیلی در سطح ملی برگزار می‌شود و ستادهایی در استان‌ها تشکیل می‌شود و مدیرکل آموزش و پرورش استان به عنوان رئیس ستاد و معاون پرورشی فرهنگی دبیر ستاد است.

علی‌اکبرزاده خاطرنشان کرد: در سطح استان‌ها نمایندگان امور اجتماعی فرمانداری کانون فکری کودک و نوجوان، محیط زیست و آبفا عضو این ستاد هستند و وزیر آموزش و پرورش رئیس ستاد و معاون پرورشی و فرهنگی قائم‌مقام این ستاد است.

وی اضافه کرد: مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش به عنوان دبیر ستاد فعالیت می‌کند و سایر معاونت‌ها در 12 عضو مشخص شده است و این ستاد در وزارت آموزش و پرورش تشکیل شده تا در بهمن ماه داوری نهایی در مرحله کشوری صورت گیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها