امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125233
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار جامعه فارس،  پانزدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات در محل تالار وحدت در حال برگزاری است. در این ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس،  پانزدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات در محل تالار وحدت در حال برگزاری است. در این انتخابات علاءالدین ظهوریان دبیر هیأت نظارت بر مطبوعات و حسن کامران نماینده قوه مقننه در هیأت نظارت بر مطبوعات حضور داشتند.

در ابتدای جلسه حسن کامران با عنوان نماینده قوه مقننه در هیأت نظارت بر مطبوعات با بیان اینکه تمام درخواست‌های نامزدهای این دوره از انتخابات بررسی شد و خوشبختانه تمام کاندیدا تأیید شدند، اظهار داشت: محور کار، قانون مطبوعات است و در این باره سلیقه و جناح تاثیری ندارد.

وی با انتقاد از حضور بسیار اندک اعضا برای شرکت در مراسم اخذ رای ادامه داد:‌ متاسفانه صنف رسانه حضور جدی ندارد به طوری که امروز با وجود حدود 2 هزار و 700 عضو در این صنف تعداد اندکی در مراسم انتخابات حاضر شده‌اند.

وی همچنین با تاکید بر ضرورت نقد منصفانه در مطبوعات گفت: امیدواریم مطبوعات بتوانند با شجاعت نقد کنند چرا که سیاه‌نمایی در این رابطه به هیچ عنوان خوب نیست.

در ادامه این جلسه و پیش از سخنرانی کاندیداها و نامزدها به درخواست علاءالدین ظهوریان دبیر هیأت نظارت بر مطبوعات رای‌گیری آغاز شد و اعضا تعرفه‌های رای خود را به صندوق انداخته و از مراسم خارج شدند.

این در حالی است که مردوخی روزنامه‌نگار پیشکسوت در واکنش به این موضوع اعتراض کرد و گفت: لازم بود پس از سخنرانی و معرفی کاندیداها امکان رای‌گیری فراهم شود.

در ادامه این مراسم حسین انتظامی معاون مطبوعاتی ارشاد به عنوان یکی از نامزدهای پانزدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات سخنرانی کرد .

وی گفت: در میان تمام مسئولیت‌ها هیچ کدام برای من گرامی‌تر از نمایندگی مدیران مسئول نبوده است چرا که هر نوع نمایندگی مدنی برتر از مسئولیت‌های دولتی است و حضور من در این انتخابات با منع قانونی همراه نیست.

پس از انتظامی حلاجیان یکی دیگر از کاندیداها به سخنرانی پرداخت و گفت: لازم است مسئولان نگاه ویژه‌ای به مطبوعات محلی داشته باشند.

حامد مدنی مسئول نشریه اولدوز نیز اظهار داشت:‌ نمایشگاه مطبوعات سمبل تبعیض بود چرا که مطبوعات دولتی غرفه‌های بزرگ را به خود اختصاص دادند و غرفه‌های استانی در راهروهای پشت نمایشگاه جای گرفتند.

به گزارش فارس، هنوز رأی گیری از مدیران مسئول در محل تالار وحدت ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها