امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۷:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125239
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، سیدحسن هاشمی در جریان بازدید از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها گفت: امروز به نمایشگاه آمدم تا به ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، سیدحسن هاشمی در جریان بازدید از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها گفت: امروز به نمایشگاه آمدم تا به رسانه‌ها خداقوت بگویم، همانطور که در یک سال گذشته در حوزه سلامت کار کرده‌اند، امیدوارم پرشورتر به کار خود بپردازند.

وی ادامه داد: البته اگر نقدی در کار ما وجود دارد را می‌توانند به ما بگویند. بنده نیز در جریان بازدیدهای مردمی از انتقادها و واکنش رسانه‌ها مطلع می‌شوم، همین‌طور روابط عمومی نظرات مردم را منتقل می‌کند و اگر اشکالاتی وجود دارد را اطلاع می‌دهد.

وزیر بهداشت افزود: به نظر بنده به دلیل فضاسازی که در حوزه اجرا وجود دارد، اگر مسئولان گوششان بدهکار این مسائل باشد خیلی موفق نخواهند بود، با این وجود برنامه‌ها نیاز به دیده‌بانی دارند و آنهایی که دیده‌ بانی می‌کنند به ما اطلاع می‌دهند که در کجای کار موفق یا ناموفق بوده‌ایم.

هاشمی افزود: در طرح تحول نظام سلامت، از سه مسیر( کمیسیون ماده ۱۰، سازمان نظام پزشکی و دانشگاههای علوم پزشکی) دیده‌بانی می‌شود و اشکالات کار به ما اعلام خواهد شد.

وی در رابطه با خبر جدیدی که می‌توان به رسانه‌ها اعلام کرد، گفت: سه‌شنبه هفته آینده واکسن جدید پنتاوالان که سال‌ها منتظر ورود آن به کشور بودیم در شبکه بهداشتی کشور توزیع خواهد شد.

وزیر بهداشت در مورد عدم همکاری بیمه‌ها در خصوص اجرای تعرفه ها گفت: بیمه‌ها همراهی کرده‌اند و با رؤسای بیمارستان‌ها قراردادهای لازم را بسته‌اند ولی ممکن است هنوز اجرا نشده باشد، مطمئن هستم این هماهنگی‌ها اتفاق می‌افتد، چرا که بیمه‌ها تمایل خود را به صورت مکتوب اعلام کرده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها