امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125241
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در دهمین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان دانش‌آموزان سراسر کشور می‌توانند در

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در دهمین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان دانش‌آموزان سراسر کشور می‌توانند در رشته‌های مختلف در سه بخش غرفه‌های نمایشگاهی، سمینارهای علمی و مسابقات از طریق سایت تبیان به نشانی WWW.TEBYAN.COM شرکت کنند.

در بخش مسابقات گرایش‌هایی مانند هوافضا، رباتیک، سازه‌های ماکارونی، آزمایشات ابداعی میکروبیولوژی، ماشین‌های کمیکار و ... برگزار خواهد شد؛ در بخش سمینارها و غرفه‌های نمایشگاهی دانش آموزان می‌توانند در رشته‌های مختلف علوم مانند فنی مهندسی، علوم اجتماعی و انسانی، علوم پایه،هنر و معماری، کامپیوتر و برنامه‌ریزی شرکت کنند.

به گزارش فارس، جشنواره پایانی این دوره در اردیبهشت ماه 1394 در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.

خاطرنشان می‌شود: دستاورها و پروژه‌های دانش آموزان توسط اساتید دانشگاه داوری خواهد شد و گروه‌های برگزیده علاوه بر اهدای جوایز نفیس تندیس ویژه ابداعات و اختراعات موسسه تبیان را دریافت می‌کنند.

گسترش فرهنگ پژوهشگری در بین دانش آموزان، ایجاد زمینه‌های ظهور خلاقیت و توانایی‌های بالقوه دانش‌آموزان، ارائه و عرضه دستاوردهای پژوهشی و فناوری آینده‌سازان ایران اسلامی، توسعه همکاری‌ها و مبادلات علمی و فنی، مراکز پژوهشی و دستگاه‌های اجرایی، ایجاد انگیزه برای بالا بردن سطح علمی جهت تولید علم و جنبش نرم‌افزاری، افزایش حساسیت جامعه نسبت به پژوهش و متجلی کردن نتایج آن و تبیین نقش و اهمیت بالای تفکر و پژوهش از اهداف بالای این جشنواره است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها