امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125247
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا در حاشیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا در حاشیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از غرفه < a href="http://p313.ir" style="color:red;">پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; بازدید کرد.

سرهنگ خلیل هلالی درباره تأمین امنیت اماکن عمومی گفت: در حوزه امنیت اماکن عمومی یکی از وظایف اصلی نیروی انتظامی همین است که با تدوین ضوابط انتظامی و ترافیکی این ضوابط وضع می‌شود و با بهره‌گیری از شیوه و شگرد مجرمینی که علیه واحد صنفی برنامه‌ریزی می‌کنند و یا به عنوان سارق و یا تحت عناوین دیگر به عنوان قربانیان جرم واحدهای صنفی و اماکن عمومی را مطرح می‌کنند ما برای پیشگیری از آن اتفاقات ضوابط انتظامی و برای پیشگیری از تجمع و اختلال در عبور و مرور شهری را وضع می‌کنیم.

وی افزود: ما اعلام می‌کنیم به واحدهای صنفی و اماکن عمومی که آن ضوابط را رعایت کنند و در نتیجه امکان اقدامات تخلفگرانه در واحدهای صنفی خیلی کمتر می‌شود.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا درباره امنیت و نحوه نظارت بر واحدهای صنفی گفت: کار مشترکی بین پلیس نظارت بر اماکن عمومی و پلیس امنیت اخلاقی طراحی و به مورد اجرا گذاشته می‌شود مانند همان ون‌هایی که در کنار خیابان و در مجتمع‌های تجاری به انجام مأموریت و اجرای قانون اقدام می‌کنند. بخشی از آن اجرای قانون مربوط به تخلف در عرضه کالاها در واحدهای صنفی و یا اماکن عمومی می‌باشد که با همکاری که با مجموعه پلیس امنیت اخلاقی داریم آن مواردی را که استفاده‌ای از آنها در ملاء عام دارای ایرادهای قانونی است به ما اعلام می‌کنند و ما آن را به واحدهای صنفی ابلاغ می‌کنیم که از عرضه این کالاها در ویترین خودداری کنند.

وی ادامه داد: در صورتی که کالاها ممنوعیت فروش از نظر قانونی نداشته باشند ولی برای استفاده از محافل خاصی است و نه برای اماکن عمومی نباید در ملاء عام عرضه شوند. همچنین کالاهایی هم که ممنوع اعلام می‌شود مانند البسه‌ای که دارای نشانه و علائم خاصی است اجازه عرضه‌اش در واحدهای صنفی داده نمی‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار