امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125254
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دادگاه دیوان اداری مصر بار دیگر دادخواست یک وکیل مصری برای متهم کردن قطر به حمایت از ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دادگاه دیوان اداری مصر بار دیگر دادخواست یک وکیل مصری برای متهم کردن قطر به حمایت از تروریسم را به تعویق انداخت.

پایگاه خبری «الیوم السابع»، گزارش داد «سمیر صبری» وکیل مصری دادخواستی به دادگاه اداری این کشور ارائه داده که بر اساس آن خواستار صدور حکمی در ارتباط با دست داشتن دوحه در حمایت از تروریسم است.

دادگاه امور اداری مصر برای دومین بار بررسی این دادخواست را به تعویق انداخته است (جزئیات بیشتر) و بررسی این پرونده به 23 دسامبر (2 آذر)  موکول شده است.

صبری در دادخواست خود اعلام کرده که بعد از برکناری «محمد مرسی» از ریاست جمهوری مصر در 30 ژوئن تا کنون به صورت مستقیم و غیرمستقیم همه تلاش خود را برای در حمایت از گروه‌های تروریستی علیه مصر به کار بسته است.

بعد از برکناری مرسی به دلیل حمایت دوحه از اخوان المسلمین، مصر گروه اخوان را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داد و فعالیت این گروه را ممنوع اعلام کرد.

شمار زیادی از رهبران اخوان راهی دوحه شدند و مصر نیز بخشی از کمک‌های چند میلیون دلاری قطر را به این کشور بازگردادند.
انتهای پیام/ب 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها