امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125260
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بعد از اینکه «نفتالی بنت» وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی، فلسطینی کشته شده به دست پلیس رژیم

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بعد از اینکه «نفتالی بنت» وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی، فلسطینی کشته شده به دست پلیس رژیم صهیونیستی را «تروریست» خواند، «باسل غطاس» یکی از نمایندگان کنست (پارلمان اسرائیل) از او انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، غطاس،‌ «اسحاق آهارونوویچ» وزیر امنیت عمومی را مسئول مرگ خیرالدین الحمدان دانست که چند روز قبل از این ماجرا گفته بود، «تروریست‌ها باید کشته شوند».

وی در این باره گفت: «کابینه شامل وزیری مانند بنت است که یک شهروند کشته شده به دست پلیس را تروریست می‌خواند. بنت خود تروریست است. تو در کابینه‌ای کار می‌کنی که شامل تروریست‌هاست و نخست وزیری دارد که بر کابینه تروریست‌ها ریاست می‌کند».

غطاس نتانیاهو را نیز به ایجاد ناآرامی و لغو امتیاز شهروندی افرادی متهم کرد که در «اعتراضات غیرخشونت‌آمیز» شرکت کرده‌اند و سپس افزود: «تو می‌خواهی آنها را به فلسطین بفرستی. ما در فلسطین هستیم. من در سرزمین خودم هستم و اسم سرزمین من،‌ سال‌ها فلسطین بوده است. ما اینجا خواهیم ماند و شما باید اینجا را ترک کنید».

بعد از آنکه افسران پلیس رژیم صهیونیستی یک جوان فلسطینی را به بهانه در خطر بودن جان‌شان، با گلوله هدف قرار دادند و به شهادت رساندند، صدها فلسطینی شنبه بعد از ظهر در الخلیل تجمع کردند و به کشته شدن «خیرالدین الحمدان» این جوان 22 ساله فلسطینی اعتراض کردند. آنها با در دست داشتن عکس‌های الحمدان که بر روی آن نوشته شده بود «تنها گناه او عرب بودنش بود»، فریاد می‌زدند، «صهیونیست‌ها، از زندگی ما بیرون بروید». معترضان پرچم‌های فلسطینی را تکان می‌دادند و خواستار اخراج افسران پلیسی شدند که در تیراندازی دست داشته‌اند.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها