امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125283
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه خبری النشره در تحلیلی از برگزاری مذاکرات در شهر مسقط پایتخت عمان با اشاره به ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه خبری النشره در تحلیلی از برگزاری مذاکرات در شهر مسقط پایتخت عمان با اشاره به اینکه آمریکا برای اعلام دستیابی به توافق با ایران حتی به صورت جزئی عجله دارد، تصریح کرد که این مذاکرات فشرده شاهد فراز و نشیب بوده است و مقامات دو طرف بر نقطه نظرات خود درباره مسئله هسته‌ای تاکید دارند.

النشره در ادامه با اشاره به اینکه فضای جاری بین المللی از جمله تحولات در اوکراین و تقابل آمریکا و روسیه، بحران داعش و همچنین بحث خروج نیروهای ناتو از افغانستان که دلایل عجله آمریکا برای اعلام به نتیجه رسیدن مذاکرات 5+1 با ایران است، تاکید کرد که عقب نشینی نسبی آمریکا در مذاکرات به طور راهبردی تامین کننده منافع‌اش در عرصه بین المللی خواهد بود.

همچنین النشره در ادامه با اشاره به اینکه با توجه به کاهش چشمگیر قیمت نفت در بازرهای جهانی و تلاش عربستان برای افزایش تولید در راستای تشدید این مسئله برای ضربه زدن به ایران تاکید کرد که تهران و متحدش مسکو از این اقدام زیان‌های زیادی دیده‌اند.

این پایگاه خبری-تحلیلی در ادامه با بیان اینکه انتظار می‌رود مذاکرات در مسقط به نتایج مهمی برسد که دارای تاثیرات منطقه‌ای و بین المللی مهمی خواهد بود، تصریح کرد که در این میان کشور عمان که از یک سو متحد آمریکا و انگلیس و از سوی دیگر دوست قدیمی ایران است نقش مهمی را بر عهده گرفته است. 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار