امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125295
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، صبح امروز اولین نشست رسمی حسین نوش‌آبادی سخنگوی جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل این وزارتخانه برگزار ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، صبح امروز اولین نشست رسمی حسین نوش‌آبادی سخنگوی جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل این وزارتخانه برگزار شد.

سخنگوی وزارت ارشاد در پاسخ به فارس مبنی بر اینکه هنوز ابهامات در خصوص سفر علی مرادخانی و هیأت همراهش به آمریکا رفع نشده و هنوز سوالات بیشماری در خصوص این سفر وجود دارد، گفت: سفر معاونت هنری و هیات همراه توسط بخش غیردولتی انجام شد و از خاورمیانه هم کشورهایی مثل عمان و مصر در نشستی تحت عنوان سمینار فرهنگی و تجاری حضور داشتند.

وی افزود: علیرغم مخالفت اسرائیلی‌ها برای حضور هیأت فرهنگی ایران، معاونت هنری در این نشست حضور پیدا کرد اما هیچ ملاقات رسمی یا غیر رسمی با مقامات آمریکایی صورت نگرفته است، این سفر را وزارت ارشاد سفری غیر رسمی و سیر دولتی می‌نامد.

نوش‌آبادی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار فارس مبنی بر اینکه علیرغم گفته‌های شما، ارکسترها هنوز بودجه‌ای را دریافت نکرده‌اند و فعالیت رسمی‌شان را آغاز نکرده‌اند، گفت: محدودیت‌های مالی زیادی در این زمینه وجود دارد اما در عین حال تشکیل ارکسترها در حال انجام است و امیدواریم به زودی این ارکسترها انجام شود.
مشروح این نشست متعاقباً منتشر خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها