امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125304
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
  به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یکی از مشکلات اساسی که نظام آموزش و پرورش ما با آن مواجه است، نبود کتابخانه‌های مناسب برای کودکان و ...

  به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یکی از مشکلات اساسی که نظام آموزش و پرورش ما با آن مواجه است، نبود کتابخانه‌های مناسب برای کودکان و نوجوانان است. کتابخانه می‌تواند برای رسیدن به قلب مردم نقش ایفا کند. آگاه کردن مردم نسبت به اهمیت خدمات کتابخانه برای کودکان و آشنا کردن آنها با اهداف کتابخانه، آنان را به این باور می‌رساند که از نظر اجتماعی آن‌ها نیز مسئول ایجاد کتابخانه‌ای برای کودکان هستند .

بر همین اساس فرهنگسرای امید در نظر دارد تا با ایجاد کتابخانه کودک، مکانی مناسب برای کودکانی که با پدران یا مادران خود برای مطالعه به کتابخانه رجوع می‌کنند، ایجاد نماید. در این کتابخانه کودکان فرصت دارند تا درمحیطی مناسب به منابع ادبیات داستانی کودکان، رمان، کتاب‌های مذهبی و ... دسترسی پیدا کنند.

در آئین افتتاح کتابخانه کودک، حاج‌آقا راستگو چهره آشنای تلویزیون برای کودکان سخنرانی می‌کند. همچنین خانم عرفان نظر آهاری به عنوان مهمان ویژه در افتتاح مراسم در کنار کودکان حضور دارند.

علاقه‌مندان به‌خصوص کودکان و نوجوانان می‌توانند جهت شرکت در این مراسم در تاریخ 24 آبان از ساعت 10 به فرهنگسرای امید واقع در میدان امام حسین(ع)، خیابان 17شهریور، خیابان خشکبارچی، پارک خیام مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 33355203 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها