امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125321
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
پیروز ارجمند مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و

پیروز ارجمند مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس درباره سفر اخیر علی ترابی به آمریکا گفت: بنده از سفر ایشان به کشور آمریکا بی‌اطلاع هستم و از او درخواست ارائه گزارش کرده‌ام که هنوز این گزارش به دست من نرسیده است.

وی در خصوص واگذاری ارکستر ملی به بنیاد رودکی گفت: از آنجایی که بدنه مدیریت اجرایی دفتر موسیقی ارشاد دچار ضعف است، تنها بحث اجرایی ارکستر ملی به بنیاد رودکی واگذار شد.

ارجمند گفت: ارکسترهای ارکستر ملی و ارکستر سمفونیک تهران به دفتر موسیقی ارشاد تعلق دارد.

مدیرکل دفتر موسیقی ارشاد با اشاره به حضور یانی آهنگساز مشهور موسیقی جهان در ایران گفت: ما علاقمند هستیم این گروه‌ها در کشور ما اجرا کنند و اجراهای اخیر مثل کیتارو نشان داد که ما مخاطبان خوبی داریم و اینها تنها کمی از ظرفیت‌های دفتر موسیقی ارشاد است.

ارجمند درباره اجرای کنسرت یانی در ایران تأکید کرد: این آهنگساز در ماه‌های آینده در تهران و کیش اجرا خواهد داشت.

وی با اشاره به پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خبرگزاری معتبر و ارزشمندی است و واقعاً در حوزه کاری ما منصفانه عمل کرد و همواره حضور این خبرگزاری در کنار من سازنده بوده است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها