امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۱۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125332
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
حجت‌الاسلام «محمدرضا حشمتی» معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه ...

حجت‌الاسلام «محمدرضا حشمتی» معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; نگاه علمی به حوزه قرآن را بهترین رویکرد دولت یازدهم دانست و گفت: معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد برای توسعه مبنا محور فعالیت‌های قرآنی مجموعه‌‌ای از اندیشمندان در حوزه قرآن را جمع کرده است البته برای گسترش امور قرآنی با شتاب وارد نشدیم چرا که معتقدیم پیش از هر چیزی برنامه‌ای مدون داشت.

وی با بیان اینکه بدون کسب دانش قرآنی وارد عمل شدن باعث شکست می‌شود، ادامه داد: تولید در حوزه فیلم، سریال، انیمیشن و بازی را در دستور کار داریم که برای رسیدن به نتیجه مطلوب حوزه‌های تحقیقاتی را فعال کرده‌ایم تا در بازه زمانی مناسبی بتوانیم محتوای قابل قبولی ارائه دهیم.

معاون قرآن و عترت وزیر ارشاد با اشاره اینکه اگر برنامه‌های ما محقق شود مردم تغییرات را به خوبی حس خواهند کرد، افزود: یکی از مصوبات کمیسیون تبلیغ و ترویج ادغام دو اتحادیه قرآنی کشور است که رئیس هیأت رسیدگی و حمایت از مؤسسات معاونت قرآن و عترت شده است بر همین اساس ما سعی داریم برای توسعه برنامه‌های قرآنی مؤسسات تلاش کرده و تحولاتی در این حوزه ایجاد کنیم.

حجت‌‌الاسلام حشمتی از تصویب حمایت از حوزه‌های قرآنی خبر داد و گفت: با تخصیص اعتباری که برای حمایت از حوزه‌های قرآنی در نظر گرفته‌ایم امیدواریم کمکی به گسترش فعالیت‌های قرآنی کنیم البته سعی داریم انجمن خادمان قرآنی را نیز تا دو ماه آینده تشکیل دهیم تا از این طریق رضایت فعالان قرآنی را جلب کنیم.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها