امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125335
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
سیدمحمود رضوی تهیه کننده سینمای ایران عصر امروز در حاشیه بازدید از بخش‌های مختلف غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در نمایشگاه مطبوعات در ...

سیدمحمود رضوی تهیه کننده سینمای ایران عصر امروز در حاشیه بازدید از بخش‌های مختلف غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در نمایشگاه مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره فروش خوب فیلم‌هایی که او به عنوان تهیه کننده در آنها حضور داشته، گفت: هر سه فیلم من به حمدالله فروش خوبی داشت ولی ما فیلم را برای فروش نمی‌سازیم چون فیلم باید با مخاطب ارتباط برقرار کند چرا که اگر فیلم دیده نشود کار در نطقه عقیم مانده است.

وی تاکید کرد: روش دیده شدن اولین قدم برای رسالت فرهنگی یک فیلم است.

رضوی در ادامه از جدیدترین پروژه سینمایی خود تحت عنوان خانه یحیی خبر داد و گفت: پروانه ساخت این فیلم چندی پیش به کارگردانی حمید رضا قربانی صادر شده است و به امید خدا پس از اتمام مراحل فنی سریال پرده نشین این فیلم را آغاز خواهیم کرد.

وی گفت: قصه این فیلم یک قصه اجتماعی است که در تهران می‌گذرد.

رضوی درباره تجربه همکاری با فیلمساز‌های اول گفت: در حوزه تله فیلم تا به حال تجربه کارهای زیادی را داشتم و شاید بشود این موضوع را به نوعی سیاست کاری دانست که بعضی از کارها را با بچه‌های فیلم اولی راحت‌تر می‌توان انجام داد چون مخاطب بدون ذهنیت قبلی فیلمساز به سینما می‌آید و فیلم را می‌بیند.

رضوی در پایان از پخش سریال پرده‌نشین خبر داد و گفت: سریال پرده‌نشین از شنبه اول آذر ماه هر شب از ساعت 22 و 15 دقیقه از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها