امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125361
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۱
تعداد بازدید: 21
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با انتشار اطلاعیه‌ای از سوی 5 اتحادیه بزرگ دانشجویی در خصوص شفاف سازی فضای مذاکرات، تبیین

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با انتشار اطلاعیه‌ای از سوی 5 اتحادیه بزرگ دانشجویی در خصوص شفاف سازی فضای مذاکرات، تبیین شاخصه‌های یک توافق خوب و پیگیری انتظارات ملت از مذاکرات هسته‌ای «ستاد پیگیری انتظارات ملت از مذاکرات» اعلام موجودیت کرد.
متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

«گره‌زدن مسئله مذاکرات هسته‌ای با هر مسئله دیگری یک خطای راهبردی و نابخشودنی است چرا که این مسئله جزیی از منافع ملی کشور به حساب می‌آید و ملت شریف ایران توقعاتی را از این مذاکرات دارد که از سوی طرف مقابل بایستی برآورده شود؛ فلذا در آستانه مرحله نهایی مذاکرات هسته‌ای ایران و 5+1 جریان دانشجویی لازم دید تا به شفاف سازی فضای مذاکرات، تبیین شاخصه‌های یک توافق خوب و پیگیری انتظارات ملت از مذاکرات هسته‌ای؛ تریبونی برای بیان انتظارات ملت از مذاکرات هسته‌ای باشد.

همچنان که در ابتدای این اطلاعیه گفته شد خطر استفاده سیاسی، جناحی و حزبی، جریان‌های مختلف سیاسی موافق و منتقد ما را بر آن داشت تا با کنارگذاشتن اختلاف سلیقه‌ها بر سر موضوعات مختلف دور یک میز جمع شویم و با نگاه دقیق و از دریچه ملت به مذاکرات هسته‌ای نظر اندازیم و انتظاراتی را که ملت از این مذاکرات دارند را بیان کنیم. مطالبات به حقی که فرزندان انقلاب در تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشور بایستی آنها را از 5+1 طلب کنند.

در این خصوص 5 اتحادیه دانشجویی ، هم اکنون موجودیت «ستاد پیگیری انتظارات ملت از مذاکرات» را اعلام می‌دارند.

طی روزهای آینده با برگزاری کنفرانس خبری از سوی این ستاد جزییات انتظارات ملت از مذاکرات و برنامه‌های این ستاد اعلام خواهد شد.
والسلام علیکم و الرحمه الله و برکاته
 بسیج دانشجویی
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور
اتحادیه دفتر تحکیم وحدت

اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی»
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها